ProPunere.....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
eu as propune sa se mai faca inca un nivel de ferma...MAXIM! nu stiu ce spuneti de ideea mea stralucita?:))))...si mai e ceva..sa se mai bage inca o cladire...stiu ca s-a mai discutat dar era vorba de antrenar sau nu stiu ceva sa iti antrenezi calaretii..si mai este sa se mareasca umpic interfata satului umpic sa fie mai mare si satu parca sa fie ,,mai extins,, cred ca ati prins ideea adica sa se vada si dincolo de ferma..sa se vada zidu care inconjoara...si pe langa zid sa se vada cladirea aia noua,dar nu mult sa fie imens satu ala ca ii inteleg si pa astia de la innogames ca nu ai bani ori nu au chef ori nu aduce avantaje jocului ....asta cred ca ar aduce ceva avantaj jocului...ca si cu grafica de noapte-spunea Norbit ca nu aduce avantaj ei uite ca este chiar frumos sa fie noapte si nu eu sunt singurul care sustine aceasta a idee:pro:
 

DeletedUser

Guest
Contra.
Motiv? Cred că nu e necesar, dar totuşi. Cum adică să mai adauge un nivel la fermă?
Ce contează cum se vede -satul- oraşul? Tot acelaşi lucru e.
 

DeletedUser

Guest
Contra.
Motiv? Cred că nu e necesar, dar totuşi. Cum adică să mai adauge un nivel la fermă?
Ce contează cum se vede -satul- oraşul? Tot acelaşi lucru e.

El vrea ca pe triburi trupe, 160k lancieri alea alea :))))
 

DeletedUser

Guest
Nu cunosc triburile, nu ştiu ce fac lăncierii aceia şi nici nu-mi pasă sincer vorbind.
După cum a spus iniţiatorul topicului: THIS IS GREPOLIS!
 

DeletedUser

Guest
Nici n-ai creat.
Oricum nu tu ai deschis subiectul, nu tu ai venit cu propunerea. Şi oricum ar fi nu m-aş fi certat cu nimeni. :)
 

DeletedUser

Guest
Intradevar,dar parca suna mai bien daca am avea populatia pentru 1000 de usoare :D=20k populatie,evident depozitul marit direct proportional

Facem pct de cultura mai rpd,cam asta e si problema principala la grepolis pct de cultura din cauza lor jocul devine greoi,dai 20 de atacuri ca sa faci un nivel de cultura...trist
iar la alea 20 de atacuri daca le pierzi pe toate iti ia 2 saptamani sa le refaci si sa stai ca neghiobu in fiecare zi sa recrutezi la 20 de orase dureaza prea mult.

sau macar depozitu sa fie de 3 ori mai mare sa poti recruta pe 3 zile(la triburile asta era misto,stateai 2 ore sa recrutezi armata in 50 de orase dupa care 2 saptamani stateai si verificai contul in special...te ocupai de atacuri de alte tampenii la grepolis trebuie sa stai zilnic :(( cate 3 ore si mai mult daca esti lider,sau ai atacuri de dat/primit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus