propunere va rog mult

Stupiddevil

Membru
scoateti prastierii de la vraja "Zeita Protectoare". Cand castez si vad ca imi da prastii imi vine sa dau cu lapu de pereti...

Cei in asentiment va rog like, poate reusim sa schimbam ceva...
 

nicol 10

Stie Tot
depinde de interesul fiecaruia atunci cand consuma favoruri de la Zeita Protectoare: completeaza o suita de atac ori suplimenteaza defensiva in ultimele minute...
 

Stupiddevil

Membru
te aperi cu usoare dar nu ataci cu bireme ca e o prostie, macar daca ai putea da disband sa arunci ce nu-ti convine din mix tot ar fi ceva, asa...tu vrei sa te aperi si iti umpli ferma cu prastii lol
 
Ultima editare:

nicol 10

Stie Tot
mai trimiti si bireme in atac atunci cand nu ai nici-o nava usoara iar severul iti cere un minim de unitati navale :))
 

nicol 10

Stie Tot
esti genul care cedeaza in fata iubitei :) foarte dragut :) trupele astea de la zei sunt date astfel pentru a impacat atat capra cat si varza, sunt multe de schimbat pe joc, ai observat ca acesta se updateaza periodic, multe dintre updatari sunt probleme semnalate si de catre noi, jucatorii, deci nu este nimic rau in postarile tale, doar ca pana la o implementare care sa multumeasca pe toata lumea, ne adaptam situatiei :)
 

Stupiddevil

Membru
foarte dragut si din partea ta ca te incapatanezi ca "Zeita Protectoare" e o vraje de atac, vezi ultima melodie pe care ti-am dedicat-o pe profil :)
 

Stupiddevil

Membru
esti genul care cedeaza in fata iubitei :) foarte dragut :) trupele astea de la zei sunt date astfel pentru a impacat atat capra cat si varza, sunt multe de schimbat pe joc, ai observat ca acesta se updateaza periodic, multe dintre updatari sunt probleme semnalate si de catre noi, jucatorii, deci nu este nimic rau in postarile tale, doar ca pana la o implementare care sa multumeasca pe toata lumea, ne adaptam situatiei :)
concluzia e ca "Zeita Protectoare" e o vraje care e buna la orice sau la nimic, functie de optica - argument closed.
 

Stupiddevil

Membru
Deci...si cu asta jur ca am terminat cu commurile pe topicul asta. Sunt 3 variante :
1 sa scoateti prastierii
2 sa scoateti sabiile si arcurile si sa redenumiti vraja "Zeita Razbunatoare"
3 sa redenumiti vraja "Zeita Confuza"

Story end.
 

nicol 10

Stie Tot
Eventual sa ne dea pegasi sau centauri prin zeita protectoare ca tot e de la atena :D
aici parca ai avea dreptate, o mare divinitate printre zei sa ofere trupe de rang comun? cu 60 de favoruri cat iti trebuiesc acum pt 5 unitati comune posibil sa poti lua doar ...coada unui singur Pegas, trebuie luat in calcul faptul ca va costa mai mult, nu mai putin de 350 favoruri un animalut (nu neaparat dintre cei deja existenti, poate fi introdus un mitic nou)
 
Sus