propunere sate

  • Autor subiect DeletedUser7794
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7794

Guest
propunerea mea consta in faptul ca atunci cand un polis cuxcereste alt polis cu templu poate dedica victoria zeului ales de el in polisul cuceritor pt asta este nevoie de 1000 de fiecare resursa si primesti 100 favoruri divine pe polisul cuceritor si 50 pe polisul cucerit
 

DeletedUser

Guest
Am inteles cat de cat ce ai zis:)....Dar cam greu.../:)
Polisul cuceritori primeste 100 de favoruri de la zeul din polisul cuceritor si cel cucerit 50....:-&
In fine ideea nui mare lucru,da nui nici aiurea...:">:)
 

DeletedUser7794

Guest
nu chiar satul cuceritor dedica victoria zeului si primeste 100 de favoruri si daca satul cucerit are templu acesta v-a slavi zeul orasului cuceritor si v-a primi 50 de fvoruri divine
 

DeletedUser

Guest
Auziti in locu vostru as face fereastra de la "prezentare oras" cat tot ecranu
adica asa e nasol X(
de fiecare data cand ma intru ma ia breata din cauza ca vad marea:-&
si nu pot sa pun ce va ca so acopar:
 

DeletedUser6401

Guest
de fiecare data cand ma intru ma ia breata din cauza ca vad marea:-&

Cine sau ce mai e si "breaza"? =)))



In fine. Mi se pare o idee foarte aiurea sa faci fereastra de la "Prezenntarea orasului" cat tot ecranul.
 

DeletedUser

Guest
Cine sau ce mai e si "breaza"? =)))



In fine. Mi se pare o idee foarte aiurea sa faci fereastra de la "Prezenntarea orasului" cat tot ecranul.

Dar inainte sa apara versiunea 2.0 si jucai pe versiunea veche , nu ti se parea aiurea ?
VREM VECHEA VERSIUNE INAPOI !!!
 

DeletedUser

Guest
Auziti in locu vostru as face fereastra de la "prezentare oras" cat tot ecranu
adica asa e nasol X(
de fiecare data cand ma intru ma ia breata din cauza ca vad marea:-&
si nu pot sa pun ce va ca so acopar:

Mare dreptate aiX(
 

DeletedUser6401

Guest
Dar inainte sa apara versiunea 2.0 si jucai pe versiunea veche , nu ti se parea aiurea ?
VREM VECHEA VERSIUNE INAPOI !!!
Eh amigo, inainte era alta treaba. Acum, daca ar face fereastra cu "prezentarea orasului" cat tot ecranul nu vei mai vedea notificarile care apar in dreapta, lucru care nu-i pe placul meu.
 

DeletedUser6401

Guest
Asta sa o spui adminilor. Si mie mi se mai intampla sa ma uit lung la monitor asteptand sa vad un raport. Asta este. Injur in gand si incerc sa deschid raportul...din nou.
 

DeletedUser6873

Guest
propunerea mea consta in faptul ca atunci cand un polis cuxcereste alt polis cu templu poate dedica victoria zeului ales de el in polisul cuceritor pt asta este nevoie de 1000 de fiecare resursa si primesti 100 favoruri divine pe polisul cuceritor si 50 pe polisul cucerit


Te rog frumos mai treci si tu pe la scoala si invata din greu semnele de punctuatie, pentru ca se pare ca o propozitie la tine tine o pagina:-&


O propunere total aiurea, care nu-si are rostul si care este inutila! N-aveti ocupatie acasa, de veniti cu astfel de propuneri care te lasa cu ochii in soare?:-/
 

DeletedUser7794

Guest
pe mine nu ma prea intereseaza punctatia decat pe foaie plus ca nu-mi place sa pun toate felurile de punctuatii pt o conversatie pe calculator
 

DeletedUser

Guest
Interesant

Interesanta propunere si ieftina! Mai ales ca favorurile sunt putine si resursele multe... E destul de ieftin daca ai un polis extins binisor si destul de folositor! Cu totul de acord! :):):)!!!!!!!!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus