Propunere Personalitatea lunii pe Lumea X.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Daca tot iese cearta din thread-urile cu personalitatea lunii etc , de acum in colo nu ar mai trebui deschis un nou THREAD pe forumul extern , iar asa , adminii de pe fiecare lumi in parte , vor da mesaj la toata lumea din serverul X , si se va face un pool ( extern[nu forum]) unde doar jucatorii din lumea X vor vota pe cine doresc ei acolo ..
deci prima data vor fi propusi , iar dupa votati .. sunt sigur ca foarte multi jucatori nici nu au dat vreodata pe forumul extern , si asa , o sa voteze doar cei din respectiva lume personalitatea pe care si-o doresc .
 

DeletedUser

Guest
PRO...Asa credeam si eu,la inceput,ca va fi...Dar se pare ca m-am inselat...
 

DeletedUser

Guest
alte pareri.. ?
oricum , adminii daca nu accepta aceasta "regula" , inseamna ca (,) chiar sunt ...
 

DeletedUser

Guest
Si cum anume facem asta? Fiindca jucatorii nu pot fi autentificati in mediu extern.
 

DeletedUser

Guest
corect :))
De exemplu eu daca joc in acest moment pe 5 lumi ce fac ?
 

DeletedUser

Guest
Si cum anume facem asta? Fiindca jucatorii nu pot fi autentificati in mediu extern.
sefule ...penttru fiecare participant la poll nu poti aloca o culoare playerilor? ,pentru fiecare lume,si moderatorii pot vedea cu usurinta,daca e ok sau nu!!!
mai sunt unii ,cum sunt si eu ,care folosesc nickuri diferite ,dar daca se vor loga pe forum cu ambele ..e clar BAN!!
ce zici ..e posibil ??
daca nu culori ,atunci moderatorii sa supravegheze,votul si sa delete voturile persoanelor ce nu au drept sa voteze pe lumea respectiva +o mica vacanta drept recompensa!!!
la fel aceeasi problema cu nickurire,dar cu siguranta le puteti verifica usor..Ex...eu as putea vota cu bubulica 1 pe Epsilon si Xi...chiar daca pe Xi ..nu "prestez"cu aceasi denumire!
 

DeletedUser

Guest
Faza cu personalitatea a trecut acum! Eu propun inchiderea acestui Topic pana la viitorul vot pentru personalitate! Va multumesc!

B-);):D:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
sefule ...penttru fiecare participant la poll nu poti aloca o culoare playerilor? ,pentru fiecare lume,si moderatorii pot vedea cu usurinta,daca e ok sau nu!!!
mai sunt unii ,cum sunt si eu ,care folosesc nickuri diferite ,dar daca se vor loga pe forum cu ambele ..e clar BAN!!
ce zici ..e posibil ??
daca nu culori ,atunci moderatorii sa supravegheze,votul si sa delete voturile persoanelor ce nu au drept sa voteze pe lumea respectiva +o mica vacanta drept recompensa!!!
la fel aceeasi problema cu nickurire,dar cu siguranta le puteti verifica usor..Ex...eu as putea vota cu bubulica 1 pe Epsilon si Xi...chiar daca pe Xi ..nu "prestez"cu aceasi denumire!

Nu pot... Vezi tu, cu exceptia inscrierii pe forum, unde se verifica si existenta unui utilizator in joc pentru a nu fi posibil furtul de nick, forumul e separat de joc...


Faza cu personalitatea a trecut acum! Eu propun inchiderea acestui Topic pana la viitorul vot pentru personalitate! Va multumesc!

B-);):D:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Propunerea ta e nereusita complet. Daca sunt propuneri nu ar trebui discutate si rezolvate inainte de urmatorul vot?
 

DeletedUser

Guest
Va rog sa ma iertati domnule Norbit! Am spus si eu asa! Va rog sa ma iertati daca v-am suparat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus