Propunere Lume Vers 1.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
`Neaţa tuturor .

Vreau să vă prezint "Propunerea" mea care nu cred că va fi acceptată , dar voi încerca , deoarece , „Încercarea moarte n-are!” .

Vreau şi eu ( şi sunt sigur , că nu numai eu ) o lume cu Versiunea 1.

Ştiu că deabea sunt 3 lumi cu Versiunea 1 .. dar , cred că mulţi jucători ar vrea să joace pe o lume cu versiunea 1 , de la 0 .

Şi aş vrea să ştiu şi eu dacă aţi dori şi voi , dacă doriţi o lume ca aceasta .. şi desigur , dacă s-ar putea deschide .

Şi dau şi propunere de setări :

Viteză server : 2
Viteză trupe : 1.5
Limită în ally : 30
Sistem : cu Revoltă
Se va putea alege direcţia la început
Protecţia de începător : 4-5 zile .
Şi cam atât .

Doresc neapărat o lume cu versiunea 1 , deoarece n-am apucat să joc decât pe beta , şi nu am mai jucat şi pe o altă lume versiunea 1 de la "0".
Iar lumile 2.0 , nu prea sunt aşa " fermecătoare " ca versiunea 1. ( părere propie )

Iar cu limita în alianţă de 30 : aşa este pe un server ( PSI ) pe serverul internaţional .NET

Aştept PRO/Contra.

Ps-> Nu uitaţi , puteţi să vă daţi cu părerea şi la Această propunere .
 

DeletedUser3972

Guest
oamenii se agita sa creeze versiuni cat mai noi si tu vrei versiunea 1?:)
 

DeletedUser

Guest
Da .
Versiuni noi , buguri noi si etc.
Deja sunt prea multe optiuni si multe altele , dar cum va fi si pe versiunea 3? cred ca , crimă .
 

DeletedUser3972

Guest
si mie imi place versiunea veche.
dar,trebuie sa respectam si munca celor de la InnoGames
 

DeletedUser

Guest
Si eu sincer mi'as dori o lume cu versiunea 1 , in care sa se puna tot ce e in versiunea 2 :D , adica sa poti baga trupele din raport in simulator , sa il ai pe Hades , si mai multe , ca nu le stiu pe toate ca nu joc pe versiunea 2 .. :D
 

DeletedUser

Guest
RaducKu tu eşti şi mai special. Vrei o lume cu versiunea 1, dar să fie defapt versiunea 2, nu-i aşa? :)
 

DeletedUser

Guest
In primul rand versiunea 1 e plictisitoare, este pentru oameni harnici,cu foarte mult timp la diszpozitie.

Versiunea 2 e putin mai dinamica(poate am eu impresia asta pentru ca am trecut de la cucerire cu revolta la asediu) este pentru oameni lenesi....nu mai stai ca soarecu sa trimiti la atacuri pentru resurse cu 2 click-uri iti trimis supusii resurse.... si nu ai nevoie de foarte mult timp la dispozitie ai laut resurse la 4-8 ore si poti pleca linistit ca oricum nu mai ai ce sa faci o data ce ai terminat de farmat,recrutat si construit....
+cateva avantaje

Deci nu va mai raciti gura pentru versiunea 1 unde faci resurse greu si trebuie sa ataci tu ca sa iei resurse...
 

DeletedUser

Guest
Asta e părere și bla bla de jucător care nu trece de 10 orașe. Tu crezi că eu la 64 orașe mai farmez? :) Sau tu crezi că se mai simte nevoia?

Dacă ție nu-ți mai place versiunea 1, atunci nu văd de ce te interesează topicul. Sau vrei o lume cu versiunea 2 că te cam ard pirații? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De acord cu o lume old-school,dar fara sistemul de revolta,in rest totul e ok.As juca din nou pe asa ceva.

P.S. ...fara moral de asemenea. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3207

Guest
Versiunea 1 este deja fumata....acum e la moda V2.....cel putin pana apare V3:D
 

DeletedUser

Guest
Versiunea 1 este cea mai buna .
V2 si chiar V3 care va aparea , nici una nu va fii ca prima.
prima va fi cea mai buna ( pentru noi jucatori , si pentru cei vechi , care vor alege lumi vechi ) si cea mai complexa.

Simplitatea ramane cel mai complicat lucru .
 

Nihilius

Membru activ
Nu cred ca se vor mai deschide lumi cu versiunea 1.X. Din cunostiinle mele (daca exista cineva care stie mai bine, il rog sa imi spuna) nu s-au mai deschis lumi cu aceasta versiune pe niciun server. O sa incerc sa aflu mai multe, daca se mai poate.
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca se vor mai deschide lumi cu versiunea 1.X. Din cunostiinle mele (daca exista cineva care stie mai bine, il rog sa imi spuna) nu s-au mai deschis lumi cu aceasta versiune pe niciun server. O sa incerc sa aflu mai multe, daca se mai poate.

Ar fi pacat Nihi,sa nu uitam de unde s-a inceput...Cum au aparut noi versiuni,cum cele clasice sunt date la o parte...nu mi se pare corect...
 

DeletedUser

Guest
:)

Sa fim serioşi.Versiunea 2 e pur si simplu nasoala.Cand am intrat pe Kappa prima oara cand am vazut grafica aia..Am rămas uimit!
Versiunea 1 e cea mai bună si majoritatea playerilor vechi o prefera.E mai veche,dar mai buna!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus