Propunere lume noua

  • Autor subiect DeletedUser15830
  • Data de început

DeletedUser15830

Guest
Salut! As propune sa se deschida o lume noua pe sistem de revolta cu viteze de 3-4 si fara gold poate chiar cu minuni si moral activ.
Parerea mea este ca ar trebui sa se deschida o lume pe asediu apoi una pe revolta pentru ca vad ca in ultimul timp au fost: asediu asediu revolta asediu asediu revotla si cei care prefera revolta asteapta cam mult tinand cont ca se deschide o lume o data la 2 luni..
 

DeletedUser15830

Guest
normal ca fara gold... nu bag bani in jocuri.... am alte lucruri mai importante de facut cu ei
Apropo cu ce e lumea? minuni sau dominatie? sa stiu si eu la ce sa ma astept si cum o sa joc.
Pentru fiecare ai o strategie diferita
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15830

Guest
Sigur. As vrea de ce sa nu? O sa vin eu si probabil inca 3 prieteni( doi din ei au zis ca vin sigur pe zaykntos). Noi am jucat mai mult pe revolta si de aia ne-am lasat de Thebes. Ii intreb acum daca vor sa vina in AOG. Noi am avut alianta noastra pe ithaka de se numea Nexus. Dar eu a trebuit sa ma las de joc si cred ca s-a dus totul de rapa dupa.. Acum din toata alianta de atunci am ramas doar noi 4 :)
 

DeletedUser15830

Guest
pai pe wap cel mai repede
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15830

Guest
Nu-i panica,numerele se pot bloca, plus mai tin abonamentul asta doar cateva luni. Dupa ce expira trec pe cartela.
 
Sus