propunere grepolis map builder

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am si eu o propunere si cred ca ar fii de folos in primul rand imi cer scuze adminilor pentru crearea unui nou topic dar nu am stiut unde sa postez.

eu cred ca acolo unde puten selecta culori pentru aliante jucatori anumiti orase fantoma sa fie si o rubrica prin care sa putem pune si minunile pe o harta:D astfel neam da seama mult mai usor cat de aproape sunt prietenii si cat de aproape sunt dusmanii va multumesc anticipat:D
 

DeletedUser

Guest
Jocul nu da informatii externe despre minuniile lumii... Imi pare rau dar nu am cum face acest lucru.
 

DeletedUser

Guest
Jocul nu da informatii externe despre minuniile lumii... Imi pare rau dar nu am cum face acest lucru.

Asta înseamnă că trebuie să dăm la INNO propunerea mai departe să ne ofere informații. Să sperăm că se va putea furniza acest detaliu.
 

DeletedUser

Guest
poate am fost inteles gresit nu informatii cum ar fii cate resurse sunt cum sta treaba ci sa poata fii pus pe harta aia un patrat,triunghi dreptunghi cerc whatt ever cu o culoare pronuntata si sa stim ca acea e minunea aliantei x minunea sa fie ca un oras ala aliantei pe harta dar reprezentat printr-un alt mod
 

DeletedUser

Guest
Modul in care este facut jocul nu ofera informatii care sa fie prelucrate de altii in legatura cu minunile lumii. Deci pentru moment neavand date care sa poata fi preluate de pe servere despre amplasarea minunilor de exemplu, acestea nu pot fi transpuse pe o harta. Nu cred ca cei de la Innogames vor modifica jocul doar pentru a avea altcineva acces la o baza de date despre minunile lumii.
 

DeletedUser

Guest
Sunt de acord cu admini si moderatori deci sunt si eu CONTRA! Scuze!
 

DeletedUser

Guest
Nu ma intelegeti gresit.. Eu as fi de acord sa le bag... Doar ca nu am cum..
 

DeletedUser

Guest
Am inteles acum! Multumesc ca ma-i lamurit Norbit! Dar oricum sunt de partea voastra!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus