Propunere free gold by player

  • Autor subiect DeletedUser2467
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2467

Guest
Pentru free gold:
-sa se ofere o anumita cantitate(pentru inceput mica) ca mai tarziu cantitatea sa se mareasca in functie NUMAI de jucator.
Propunerea mea consta in :
a)numarul punctelor de batalie
ex:10 puncte batalie = 1 gold(limita maxima de gold pe luna respectiva 200 sau ma rog se poate modifica de staff)
b)numarul oraselor
1 oras 10 gold(limita maxima de gold pe luna 200 sau ma rog se poate modifica de staff)
 

DeletedUser7794

Guest
dece

De ce vrei free gold ca poti trai si fara si in plus la cerinta ta de free gold pe oras cei cu mai multe polisuri v-or fi avantajati fata de cei cu un polis nu-i cinstit

eu sunt contra.
:pro::pro::pro::supermad::supermad::supermad::angry::angry::angry::angry:
 

DeletedUser

Guest
Daca ar fi asa nu ar mai cumpara nimeni gold, deci cei de la INNO intra in faliment cu jocul asta si ar aduce beneficii anumitor jucatori ! CONTRA!
 

DeletedUser

Guest
Pentru free gold:
-sa se ofere o anumita cantitate(pentru inceput mica) ca mai tarziu cantitatea sa se mareasca in functie NUMAI de jucator.
Propunerea mea consta in :
a)numarul punctelor de batalie
ex:10 puncte batalie = 1 gold(limita maxima de gold pe luna respectiva 200 sau ma rog se poate modifica de staff)
b)numarul oraselor
1 oras 10 gold(limita maxima de gold pe luna 200 sau ma rog se poate modifica de staff)
tocmai asta este principiul jocului, ca daca vrei ceva mai mult sa trebuiasca sa bagi bani. din aceasta cauza a fost scoasa si versiunea 1x, ca sa se poata utiliza mai bine functia premium. (in versiunea 2x se pot face mult mai multe lucruri cu monezile de aur) deci, ideea ta ar fi buna, dar ma tem ca este nerealizabila. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus