Propunere forum!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu propun ca pe forum sa existe pentru toti o optiune de afisare a forumului fara discutiile inchise!

Dupa parerea mea e simplu de implementat!

Astept parerile si comentarile voastre! PRO sau CONTRA?

Va multumesc mult!

B-)B-)B-)B-)B-):D:D:D:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser5208

Guest
Ai ma costa ma , ce dracu ma tata ma ?

Eu te felicit ca ti-ai pus neuronu' la bataie si tu o dai in bara cu chestiuni d'astea ?


Care e scopul propunerii respective ?:)

Care sunt beneficiile , care sunt defectele ?
Cui i se adreseaza , ce instabilitati ar putea cauza?
 

DeletedUser

Guest
Avantajul ar fi ca nu ar mai trebuie sa vedem discutiile inchise din moment ce nu au fost aprobate sau din alte motive si ar fi o sortare mai buna!

Daca sunt dezavantaje gasiti voi!

Si am spus clar ca acest drept de a vedea forumul fara posturile inchise s-ar adresa tuturor utilizatorilor de forum!

Va multumesc mult!
 

DeletedUser5208

Guest
Pai gandeste-te ca unul din posturile tale a fost inchis , nu ai vrea sa vezi motivul si ce raspunsuri ai mai primit pana sa fie inchis ?
 

DeletedUser

Guest
Am spus sa existe o optiune care sa poata fi dezactivata si reactivat in functie de cum doreste utilizatorul deci... poate fi activata si dezactiva in functie de cum se doreste...!
 

DeletedUser

Guest
nu si daca ai facut vreo tampenie cand ai deschis un form prost nu ai vrea sa il inchizi eu am patito dar sa fie obtiunea de a inchide tu forumul adica sa il inchida cine la facut si cand vrea el o idee mult mai buna
 

DeletedUser7851

Guest
Cu surprindere (sau nu?) constat ca apar in fiecare zi idei, unele chiar fanteziste.
Apreciez faptul ca unii dintre voi sunt chiar foarte activi, dar aceasta propunere nu prea are sens.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus