Propunere Atacuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am o propunere in privinta atacurilor asupra celorlalti jucatori.Sa EXISTE un barem de la ce punctaj poate fi atacat un jucator mai mic fata de unul care are zeci de orase.EX.[unul cu 21000 pct.sa nu poata ataca decat pe unul de 15000pct.]Pt. cum este facut jocul de jucat il joaca doar cei cu pct. mari cei mici fiind lingusitori pt. a putea juca.As dori sa se echilibreze putin pt. toti jucatorii.
 

DeletedUser

Guest
In acest sens exista moralul. Astfel un jucator mare va pierde din forta la atacarea unui jucator mult mai mic...
 

DeletedUser

Guest
Pe unele lumi nu există moral. Cel mai corect ar fi moralul în funcție de timp.
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt Contra ..
Unii jucatori nu vor sa cucereasca/colonizeze mai mult de 5-10 orase , si stau cu ele pana la adanci batraneti .. eu zic ca este o prostie , cine nu este activ , poate activa modul de vacanta .
 

DeletedUser

Guest
Eu nu m-am referit la cuceriri sau mai stiu eu ce ai inteles tu...Eu m-am referit la cei cu puncte mici care sunt bombardati de cei cu puncte mai mari , si nu sunt lasati sa se dezvolte fiind nevoiti sa iasa afara din joc..Jocul nu este pentru toti?:(
 

DeletedUser

Guest
Contra mie imi place ca un jucator mai mare sa atace pe unu mai mic,si orcum jucatorul acre are zeci de mii de puncte nu ataca sate care au mai putin de 10000 puncte!!!!:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus