Profilul aliantei

DeletedUser

Guest
La profilul aliantei pe orice lume,cand scriu textul normal imi salveaza cursiv,insa cand adaug [B.][/B.] textul se desira.Astept un raspuns rapid sau o rezolvare.

POZA.Dupa CE,VREM trebuie sa fie pe randul de sus.Asa a fost pana acum insa s-a dereglat brusc.

Puteti spune ca fac figuri insa imi place ca totul sa arate frumos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3728

Guest
Sterge punctele de la [B.] [/B.]
Nustiu dca merge. incearca si tu
 

DeletedUser

Guest
@Cargo.. nu a pus [B.]... :)

@Liquidator: Mie imi apare fara spatii dupa virgula, dar totusi ok. E posibil ca justificarea proasta sa o faca browser-ul Firefox 4 Beta.
 

DeletedUser

Guest
POZA!.
Am intrat de pe un laptop acum,data trecuta fiind pe un PC.Difera scrisul si nu am schimbat nimic.Probabil este de la rezolutia ecranului,cel mai probabil.
Nu are legatura cu broswerul de internet,de pe PC am intrat pe mai multe si arata lafel.
 

DeletedUser

Guest
Nu mai .. In prima poza ai Firefox 4 ce a suferit schimbari majore.. In mare parte datorita suportului HTML5 anumite taguri mai vechi pot avea probleme. De acolo apare problema. (tag-ul <b> folosit intern nu e suportat in HTML5 deci nici anumite proprietati relativ noi nu-l afecteaza. Browserul e de altfel in beta inca)
 

DeletedUser

Guest
Explicatia ta are sens,insa am intrat chiar acum pe internet explorer si arata ca pe mozilla.
 

DeletedUser

Guest
Am reinstalat mozilla 3.6 si problema ramane...
Am postat de 2 ori pentru a se vedea ca am venit cu un alt raspuns.
 

DeletedUser

Guest
Ciudat.. Ti-am spus.. Mie imi apare textul foarte ok. De altfel, majoritatii cred ca-i apare la fel... Auzi, incearca te rog sa folosesti [noparse] si [/noparse] la fiecare inceput si sfarsit de linie. Sa vedem cu apare atunci.
 

DeletedUser

Guest
Nu se schimba nimic.Alianta spune ca se vede bine,este doar la mine problema.Am intrat de pe alt PC si este OK.Poti inchide subiectul,asta este :D
PS:Fara se vede normal
 

DeletedUser

Guest
Ciudat.. Ti-am spus.. Mie imi apare textul foarte ok. De altfel, majoritatii cred ca-i apare la fel... Auzi, incearca te rog sa folosesti [noparse] si [/noparse] la fiecare inceput si sfarsit de linie. Sa vedem cu apare atunci.

dar pozele chiar nu au nici o problemă .. :)

Doar că în prima apare scris MAFIA iar într-una apare fără ...

Edit ; nu am citit si cealaltă pagină :D..
 
Sus