Profilul alianţei ?!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
36062015.png
 

DeletedUser

Guest
nu vreau sa va jignesc , dar .. chiar ma enerveaza spammu asta .. nu sunt eu moderator sa va dau ban la toti .

iar tu rares , veze-ti de copilaria ta si lasa-ne impace.
Leo , mi-am dat si eu seama . dar mersi de traducere.
Adelina .. lasa-te de spam si apuca-te de canto ..

ON : se poate face ceva in privinta asta? la toti apare asa sau doar la mine ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pro.dar numai la partea cu pactele e problema in rest mi se pare okey
 

DeletedUser3207

Guest
Leo , mi-am dat si eu seama . dar mersi de traducere.

Mersi...ca sa fiu si eu on....zic sa fie la fel ca diuza.....nu stiu ce spune dar pare sigur pe el...eu niciodata nu m-am uitat la profilul aliantei pe 2.0....:x
 

DeletedUser7851

Guest
AKMON
Dacă ceva nu ne place, nu înseamnă neaparat că nu e bun sau nu e frumos. Aceste noţiuni sunt relative. Încearcă să te adaptezi situaţiei date. (ştii prea bine: dacă viaţa îţi dă lămâî, faci limonadă). Nu spun că lucrurile nu pot fi imbunătăţite: oricând e loc de mai bine.
Cred totuşi că acest tread se încadrează mai bine la "propuneri" decât la "întrebări"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6401

Guest
Referitor la acest lucru. Mi se pare un lucru bun sa fie lista cu pactele, iar in stanga numelui aliantei respective sa existe o sageata pe care daca apasam, va aparea lista cu jucatorii aliantei respective.
 

DeletedUser6873

Guest
<ie numi apsa nu ami juca daca nuti place:))

Baietel, la scoala se preda in continuare Lb. Romana, mai da si tu un raid pe la aceste ore, pentru ca se pare ca ai mare nevoie! Apoi ne miram de ce Romania a ajuns unde este acum, cand copii de 12 ani, nu stiu sa scrie o propozitie corect! Daca romana(care este lb. materna) o stapanesti asa bine, ma intreb cum o duci cu alte lb. straine.../:)


Ideea, ar fi ca profilul sa arate cum arata pe versiunea 1.26, evident upgradat la versiunea 2.0(sper ca intelegeti la ce ma refer)! Iar daca alianta are 5-6 pacte expuse la profilul aliantei mai precis :




Ti se creaza o lista interminabila de jucatori, evident din toate aliantele cu care o alianta are pact! Profilul ar trebui sa arate doar numele aliantei cu care o anumita alianta are pact, nu si jucatori care fac parte din alianta!
 

DeletedUser

Guest
asta ziceam si eu .. :D
iar acum , de exemplu , la PACTELE aliantelor de la profil , apare numele .. dar , nu este cu BB-Code..
 

DeletedUser6873

Guest
asta ziceam si eu .. :D
iar acum , de exemplu , la PACTELE aliantelor de la profil , apare numele .. dar , nu este cu BB-Code..

Nu conteaza, chiar daca dai "Click" pe pactul aliantei, te indruma catre aceea alianta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ma rog , oricum era mai bine profilu` aliantei la versiunea 1.
 

DeletedUser

Guest
Contra!

Alianta este buna asa cum pe versiunile 2.0, multumesc! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus