Probleme server Lambda

DeletedUser4775

Guest
fara suparare dar in imagine tu ai fost pe pagina 1 ia dute pe pagina 5 vezi iti arata?
 

DeletedUser

Guest
fara suparare dar in imagine tu ai fost pe pagina 1 ia dute pe pagina 5 vezi iti arata?

Lovitura sub centura :heh:

Norby are dreptate,tu ai postat si totul merge normal dar trebuie sa dai la ultima fisa de postari...
 

DeletedUser

Guest
Probleme lumea lambda

e un server de doi bani eu nu stiu de ce ne mai chinuim si ne mai stresam
am trimis bireme din eusebio pe cetatea neagra sa ajunga dupa nava si am primit raportul ca au ajuns dar de la mine au disparut nu pot retrage ca nu am ce, alt coleg a vrut sa retraga trupele care erau la mine si nu a putut s.a.m.d. nu stau sa enumar toate problemele care sunt de cand a inceput lambda
e bataie de joc
am depus si ticket daca nu se inchide serverul sa se remedieze problemele ca lumea probabil ca vom renunta mai multi la lumea asta si multi cred ca vor renunta de tot la grepolis
dupa ce ca are decalajele astea tampite la timpi nu te lasa sa misti trupele cand ai nevoie, dispar trupele,
e inadmisibil asa ceva
 

DeletedUser6448

Guest
....

da ai dreptate....va rugam faceti ceva ca e din ce in ce mai greu sa jucam pe aceasta lumea...si e pacat de toata munca pe care am depuso unii dintre noi sa ajungem unde suntem....merge din ce in ce mai greu si sunt foarte multe probleme si erori de server
 

DeletedUser

Guest
Probleme Logare Cont Pe Lumea Lambda

Mai multi prieteni si cu mine nu nu putem loga pe cont , jucam de mult timp pe svr e agitatie mare in alianta mai ales acuma , sper sa se poata rezolva repede . Banuiesc ca nu sunt singurul cu aceasta problema !
 

DeletedUser

Guest
cred ca toti avem aceeasi problema
singura curiozitate pe care o am, atacurile care erau in desfasurare se deruleaza in continuare sau dupa cum ar fi normal raman in suspensie pana se remediaza problemele tehnice?
 

DeletedUser

Guest
Mai multi prieteni si cu mine nu nu putem loga pe cont , jucam de mult timp pe svr e agitatie mare in alianta mai ales acuma , sper sa se poata rezolva repede . Banuiesc ca nu sunt singurul cu aceasta problema !
JOIN THE CLUB BUDDY eu raportez asta de 1 luna si nu s-a rezolvat nimic.... mai incearca si tu....
 
Sus