Probleme server Achiles

  • Autor subiect DeletedUser7295
  • Data de început

DeletedUser7295

Guest
De la ora 15:20 nu mai pot intra pe grepolis, lumea Achilles de fiecare data cand dau sa se incarce pagina se blocheaza ori zice ca pagina web nu este valabila , va rog rezolvati problema cat mai repede posibil !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
aveti si voi rabdare ca se lucreaza,posibil ca problemele sa fie de la nemti nu de la noi.asteptati sa primiti un raspuns mai coerent din partea echipei/
 

DeletedUser7295

Guest
intelegem si noi ca se mai intrerupe cate 5 minute dar se anunta atunci dar acum 2 ore e prea de tot
 

DeletedUser

Guest
intelegem si noi ca se mai intrerupe cate 5 minute dar se anunta atunci dar acum 2 ore e prea de tot
pai daca pica serverul ce vina au ceilalti.crezi ca este chiar asa de usor sa se repare printr-un restart?ma rog,trebuie sa ai rabdare.
 

nicol 10

Stie Tot
nu pot da nici o comanda pe joc.... X( facem schimb, sa aiva forum-ul asta probleme si sa mearga jocul

- - - Actualizat - - -

cineva trebuie sa raspunda pentru timpul asta in care nu a functionat jocul, auzi tu..., timpul meu liber rezervat jocului a fost directionat catre o activitate casnica, de neconceput... :D
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
da, dar aceste intreruperi... aveti grija cand intrati ca pe urma va taxeaza ca pe boti.... adica dupa ce va scoate de pe joc, sa nu dati din nou log in... ca eu am facut asta si am fost taxat, 3 zile ban ca sunt bot... ce sa mai...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7478

Guest
E de la internet provider,antivirus sau minunatul browser ca sa saturat de alegeriile tale in materie de filme p...ups.Mai bine dezactieaza firewallul sa intru eu sa vad.La noi "merge" Achilles ca un copil de 5 ani.
 
Sus