probleme pe my

DeletedUser

Guest
Buna seara ! scriu si eu aci este o probleme pe lumea my? va rog frumos raspundeti-mi ca se pierd sate deoarece nu putem trimite sprijin nu putem face nimic merge rau .. tare.! ziceti-mi este o problema? daca este sa fie rezolvata odata ca se pierde trupe orase si bani..
 

DeletedUser

Guest
probleme logare pe alfa

nu ma pot loga in joc imi apare eroare conectare la servar esuata
ce sa fac va rog ajutor rapid
 

DeletedUser2743

Guest
probleme pe aceasta lume sunt si cu Centralizatoarele de atac,va rog sa rezolvati si aceasta problemadaca tot le platim(ne decaleaza in plus minus fata de ora selectata cu 10 sec)
 

DeletedUser

Guest
probleme pe aceasta lume sunt si cu Centralizatoarele de atac,va rog sa rezolvati si aceasta problemadaca tot le platim(ne decaleaza in plus minus fata de ora selectata cu 10 sec)

Toate atacurile au un asemenea decalaj intentionat. Face parte din joc.
 

DeletedUser2743

Guest
un alt administrator te contrazice si mi-a spus ca se va rezolva.ce sa mai cred???
 

DeletedUser6873

Guest
Acel decalaj exista mereu , fie ca ai Administrator / Capitan etc , tocmai pentru a nu putea trimite toate atacurile la secunda!! Ma asteptam sa sti despre el...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
un alt administrator te contrazice si mi-a spus ca se va rezolva.ce sa mai cred???

Am cautat raspunsul altui administrator si l-am gasit:

Cu placere. Probabil la urmatorul update vor fi eliminate erorile.

Insa se referea la erorile ce exista in momentul de fata in planificatorul de atac... Sub nici o forma decalajul nu e o eroare (orice jucator ar trebui sa iti poata confirma acest lucru).
Imi cer scuze in numele ei ca nu a fost mai explicita.
 
Sus