Probleme GENERALE!

DeletedUser

Guest
Hai fratilor da-o in colo de treaba :| Eu joc pe 2 lumi: Alpha si Omicron si pe ambele in ultima saptamana am probleme de logare. Se incarca foarte greu, da erori dese gen cand vreau sa vad mesajele primite imi apare eroare sau se logheaza greu de tot etc. Ce se intampla fratilor? Nu au platit net-ul cei de la INNO? :)) si ma mira si mai mult faptul ca nimeni, absolut NIMENI nu a raportat asta cu toate ca multi au avut aceasta problema nu doar eu :)) si nu, nu am probleme cu net-ul si nici cu browserul deoarece pe alte site-uri se incarca foarte repede si absolut normal. Rezolva astia de la INNO sau trebuie sa ne obisnuim cu erorile asta? :)) Am spus hai, o zi sa dea erori, treaca de la mine ca se mai intampla. Doua zile la rand sa dea erori hai, treaca de la mine si asta ca cine stie dar biscuitele meu nu poate sa dea erorile astea zi de zi :)) Va mai intrebati de ce pierdeti jucatori? :)) Oricum sper sa imi raspunda un admin sau cineva care este in cunostinta de cauza nu altii. Vreau sa stiu ce se intampla si cand se va remedia.
 
Sus