probleme de logare pe kappa

  • Autor subiect theytalyan
  • Data de început

DeletedUser

Guest
nu stiu ce se intampla dar nu ma mai lasa sa mai dau comenzi intru pe alte lumi dar pe kappa nu pot intra de dimineata am facuto dar acum am chinui de 2 ore sa intru si nu reusesc ce se intamla
 

DeletedUser

Guest
dai refresh de cateva ori. as ami se intampla si mie, ecranul e negru si nu ma lasa decat sa construiesc, dar apoi dau refres de cateva ori si isi revine!!!
 

DeletedUser2743

Guest
ce se intampla cu Grepoli ca merge f greu pe toate lumile??:heh:
 

DeletedUser

Guest
Poate au cei de la InnoGames probleme cu serverele. Asteptati si voi umpic, ca stiti ca orice s-ar intampla isi va reveni...
 

DeletedUser

Guest
eu am o problema: ma anunta ca negutatorul fenician va sosi in sat astazi la ora 18:38 desi aceasta ora este trecuta demult (ora serverului este 19:20) ce pot face?
 

DeletedUser

Guest
si desi postez acum un mesaj pe forum imi arata ca l-as fi postat acum doua ore... :)) cred ca tocmai am reusit intoarcerea in timp....
 

DeletedUser

Guest
am venit in sfarsit si negutatorul.. cam aiurea are exact o ora intarziere... dar intervine altceva: cand solicitam reurse de la un sat, dura 5 minute pana mai puteam sa solicit iarasi resurse (pt prima categorie) dar deodata s-a dublat timpul.. acum doar dupa 10 minute pot resolicita... de ce?
 

DeletedUser

Guest
Atunci cand este cercetata in Academie Prada de Razboi se dubleaza si timpul in care se pot cere resurse sau se poate jefui un sat de tarani. Asta nu este nici o eroare.
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o eroare :de 10 minute incerc sa ma conectez pe lumea kappa ...cand dau sa ma conectez imi arata acea bara care se incarca dar nu se incarca de tot si imi ramane jumatate din ecran negru si nu pot face nimic..
ce pot sa fac sa ma pot conecta ? :supermad:

EDIT:Gata dupa 100 de incercari am reusit ...probabil a fost din cauza la net.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus