Probleme cu timpul pe Theta

  • Autor subiect DeletedUser2437
  • Data de început

DeletedUser2437

Guest
Din cauza ca azi 31.07.2011, momentul pe care il arata timpul la plecarea unui atac nu corespunde cu cel la care ajunge atacul am pierdut un oras. Probabil ca administratorii stiu asta si sunt unele aliante care de asemenea stiu asa ceva. Acest lucru (si nu este prima data cand se intampla asa ceva cu timpul) duce la hotararea mea de a ma retrage din acest joc. Mie imi place sa joc corect, atat timp cat nu imi este oferit asa ceva nu are rost sa continuu.
 

DeletedUser3972

Guest
tuturor li se intampla asta.la fel si cu sprijinul.nu esti tu mai nefavorizat.:)
 

DeletedUser2437

Guest
nu am zis ca sunt numai eu, dar cine nu e in stare sa asigure conditii egale si normale de jos sa se lase de administrare sau conducere, dana nu ma las eu care ma consider corect.
 

DeletedUser3972

Guest
din cate stiu acesta nu este un bug.timpul poate fi de -/+ 30 secunde(sau asa am inteles eu)
 

DeletedUser

Guest
Dacă e vorba de +- 30 de secunde atunci nu e o problemă.
E vorba de un delay, făcut special pentru a fi un joc doar pentru oameni, nu şi pentru roboţi.
Dacă n-ar fi acel delay un jucător cu mai puţine oraşe, dar totuşi bun, n-ar avea şanse la un jucător cu multe oraşe, dar mai prost. Ideea e că nu câştigă cine stă 24/7 pe joc, ci cine ştie să-l joace.
Cine nu ştie, de obicei, renunţă. :)
 
Sus