Problema.......

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu nu am pc dar joc acest joc ca majoritatea de la mine din comuna intr-un internet cafe ceea ce inseamna ca fofosim acelasi IP de la router, risc sa fiu banat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser598

Guest
Eu nu am pc dar joc acest joc ca majoritatea de la mine din comuna intr-un internet cafe ceea ce inseamna ca fofosim acelasi IP de la router, risc sa fiu banat?

Pai tu adaugai pe toti care jucati...totusi nu cred sa fiti 50 la numar :) (sper sa stii unde trebuie adaugati jucatorii care joaca pe acelasi IP)
Sau anunta adminii...
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt toata ziua

Ca sa ii declar pe toti ar trebui sa stau la panda si cand il vad pe unu sa sar pe el :p.Nu sunt 50 dar si unu este de ajuns ca sa fiu banat!
De stiut stiu sa declar useri cu acelas IPu (cred ca e valabil si pe protocolul TCP/IP prin Internet sharing) nu sunt ultimul taran dar PC-ul meu este la reparat, mai avea saracu garantie!:) Am ales acest internet cafe ca sa nu fiu inactiv pana vine 1-2 saptamana(i)!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser598

Guest
Ca sa ii declar pe toti ar trebui sa stau la panda si cand il vad pe unu sa sar pe el :p.Nu sunt 50 dar si unu este de ajuns ca sa fiu banat!

Mai omule....pe cine sa sari?
In setari este asa optiune,unde introduci nickurile jucatorilor care joaca cu acelasi IP(in cazul tau din acelasi club),si daca e doar unul,pai scrie numele lui acolo,si declara,si el v-a trebui sa faca acest lucru la fel...si nu veti fii banati nici unul din voi...
Acum intelegi?
 

DeletedUser

Guest
Mai omule....pe cine sa sari?
In setari este asa optiune,unde introduci nickurile jucatorilor care joaca cu acelasi IP(in cazul tau din acelasi club),si daca e doar unul,pai scrie numele lui acolo,si declara,si el v-a trebui sa faca acest lucru la fel...si nu veti fii banati nici unul din voi...
Acum intelegi?

Nu ii cunosc pe astia singurul lucru care imi confirma ca mai se joaca cineva e faptul ca am reusit sa vad cookies-urile, ca mai intra cineva dar nu stiu cum il cheama si nu stiu nici cum arata ca sa il pun si pe el sa faca asta!
 

DeletedUser

Guest
Mam saturat

Cand am zis ca "sar pe el" am glumit stai linistit dar nu sunt toata ziua aici sunt 3-4 ore ca tre sa ma duc si la serviciu!
 

DeletedUser598

Guest
Nu ii cunosc pe astia singurul lucru care imi confirma ca mai se joaca cineva e faptul ca am reusit sa vad cookies-urile, ca mai intra cineva dar nu stiu cum il cheama si nu stiu nici cum arata ca sa il pun si pe el sa faca asta!

Man...daca intri de pe acelasi browser,se salveaza nickul....uitete ce nick are si introducel tu singur pe el...sau..sa nu fii banat,mai bine scrie adminului si lamurestei situatia!
 

DeletedUser

Guest
Man...daca intri de pe acelasi browser,se salveaza nickul....uitete ce nick are si introducel tu singur pe el...sau..sa nu fii banat,mai bine scrie adminului si lamurestei situatia!

Trebuie sa fii prostanac sa te duci la sala si sa dai sa ti se salveze parola/nickul -_-. Sau dai, dar sa ai grija la urma sa stergi cookies si history.
Nu cred ca risti sa fii banat..nu ai cum sa ii declari pe toti, ar insemna sa stai o zi intreaga acolo, si poate in acea zi nu vor veni toti. Dar vor fi diferite intervalele orare de logare si nu ai cum sa fii banat. Daca , in cel mai rau caz, vei fi banat le vei spune adminilor situatia si vei fi deblocat :D
 

DeletedUser

Guest
Trebuie sa fii prostanac sa te duci la sala si sa dai sa ti se salveze parola/nickul -_-. Sau dai, dar sa ai grija la urma sa stergi cookies si history.
Nu cred ca risti sa fii banat..nu ai cum sa ii declari pe toti, ar insemna sa stai o zi intreaga acolo, si poate in acea zi nu vor veni toti. Dar vor fi diferite intervalele orare de logare si nu ai cum sa fii banat. Daca , in cel mai rau caz, vei fi banat le vei spune adminilor situatia si vei fi deblocat :D

Asta nu este o problema cu parola, scot pagina, deschid din now browserul si dau deconectare sper sa nu imi treaca prin minte sa fac ceva la AntiVirus (daca o fi) si sa instalez proratul sau un keylogger :) Ups mea trecut prin minte :D :p
 

DeletedUser598

Guest
Trebuie sa fii prostanac sa te duci la sala si sa dai sa ti se salveze parola/nickul -_-. Sau dai, dar sa ai grija la urma sa stergi cookies si history.
Nu cred ca risti sa fii banat..nu ai cum sa ii declari pe toti, ar insemna sa stai o zi intreaga acolo, si poate in acea zi nu vor veni toti. Dar vor fi diferite intervalele orare de logare si nu ai cum sa fii banat. Daca , in cel mai rau caz, vei fi banat le vei spune adminilor situatia si vei fi deblocat :D
NU mai inteles man...
Am zis ca daca si nu salvezi parola...numele ramine... In orice caz,asa stiu eu..in Mozila.
:|
 

DeletedUser

Guest
Opera

Au instalat doar opera dar cookiesurile sunt in IExplorer
 

DeletedUser

Guest
Se rezolva

Nu este nici o problema totusi daca mil baneaza si explic cred ca se rezolva!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus