Problema- Misiunile insulei

DeletedUser

Guest
La momentul acestei postari sunt deja trecute 8 ore de cand am vazut ultima oara o misiune pe insula.
Am citit regulile, am citit pe forum dar nu scrie nicaieri o modalitate de rezolvare a problemei.
Punctajul meu este incadrat la 10001-50000 deci trebuia de mult sa primesc cel putin o misiune.
 

DeletedUser

Guest
aceiasi problema ca Syntagmatarchis.. m-am si deconectat si nimic..sau tb sa mai astept o vreme dupa ultima conectare?

- - - Updated - - -

am rezolvat problema...e ok acum.. merge treaba cu reconectarea
 

DeletedUser9489

Guest
Progresul de 1201 %

TK9YJcTT1z_sAnBv8Epf.png
 

DeletedUser7082

Guest
aceeasi problema o am si eu cu misiunile,au fost 2 zile(nu consecutive)cand nu am primit nici o misiune...chiar daca ma conectez si reconectez tot nu primesc misiuni
 

DeletedUser

Guest
Ne cerem scuze pentru neplacerile create si va aducem la cunostinta faptul ca urmatorul update, la versiunea 2.40 de joc, se va rezolva problema misiunilor insulei.
 

DeletedUser9489

Guest
Mentionez faptul ca pe 30 mai Update+ul 2.40 isi va face aparitia in Romania
 

DeletedUser

Guest
Eu nu am primit misiuni de o sapamana , am dat reconectare si am primit doar o misiune .
 

DeletedUser3978

Guest
am dat refresh si degeaba...
nodMS9UYU_svg_ZmWanr.png


- - - Actualizat - - -

Rezolvat!
Multumesc mr. Jack
 

DeletedUser

Guest
Am facut misiunea "TAVERNA" - Ai de asteptat 5 ore in care dispozitia din satele de pe insula scade cu 5 % in fiecare ora, iar apoi, timp de 4 ore, primesti cate 2 calareti.

S-au scurs cele 5 ore, am activat "Intarire pt calareti" dar nu am primit nici un calaret si au trecut deja mai bine de 2 ore de la activare.
Am dat si reconect si tot nimic.

Mentionez ca sunt la inceput si nu am calareti studiati in academie, dar am mai primit trupe nestudiate.

A mai trecut cineva prin asa ceva?
 

DeletedUser

Guest
Am facut misiunea "TAVERNA" - Ai de asteptat 5 ore in care dispozitia din satele de pe insula scade cu 5 % in fiecare ora, iar apoi, timp de 4 ore, primesti cate 2 calareti.

S-au scurs cele 5 ore, am activat "Intarire pt calareti" dar nu am primit nici un calaret si au trecut deja mai bine de 2 ore de la activare.
Am dat si reconect si tot nimic.

Mentionez ca sunt la inceput si nu am calareti studiati in academie, dar am mai primit trupe nestudiate.

A mai trecut cineva prin asa ceva?

Te rog sa faci ticket sa putem verifica aceasta problema.
 

DeletedUser

Guest
Aceasi problema o am si eu acuma,nu imi apare nici o misiune de pe insula,am incercat reconectare Help??!
 
Sus