Problema de logare pe lumea kappa - 7 iunie 2011

  • Autor subiect DeletedUser5796
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5796

Guest
De aproximativ o ora (de la ~12:38 ora Romaniei) nu se mai pot face logari pe lumea kappa.
Apare un mesaj de eroare care anunta ca sa face un update, insa pana acum nu am vazut un update care sa dureze atat de mult. Am verificat si nici un eventual update iminent nu este anuntat pe nicaieri. Dupa cum stiti, pana acum update-rile erau anuntate din vreme pe prima pagina si pe forum la anunturi.
 

DeletedUser

Guest
A fost un update neanuntat,si facut degeaba,pentru a defavoriza playerii si favoriza Gameul.
 

DeletedUser

Guest
De aproximativ o ora (de la ~12:38 ora Romaniei) nu se mai pot face logari pe lumea kappa.
Apare un mesaj de eroare care anunta ca sa face un update, insa pana acum nu am vazut un update care sa dureze atat de mult. Am verificat si nici un eventual update iminent nu este anuntat pe nicaieri. Dupa cum stiti, pana acum update-rile erau anuntate din vreme pe prima pagina si pe forum la anunturi.

Se pare ca s-a facut intradevar un update al lumii Kappa.

ati scos eroarea de la solicitarile de resurse

Toate schimbarile cunoscute de noi au fost postate deja in sectiunea "Anunturi".

A fost un update neanuntat,si facut degeaba,pentru a defavoriza playerii si favoriza Gameul.

Si cum am favorizat jocul, defavorizand jucatorii!? Am sa inchid tema acesta, dar sunt chiar curios de raspuns si va rog sa mi-l trimiteti printr-un mesaj privat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus