prizonieri de razboi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cand ataci jucator ar trebui sa aducas populatie ca prizonireri

ce parere aveti PRO sau CONTRA
 

DeletedUser5208

Guest
imperiu grec , cati ani ai ?:) Nici o propunere pe care o faci tu , nu va fi vreodata acceptata!
 

DeletedUser

Guest
iTonique Dar de ce nu va fi acceptata??Pentru ca nu vrei tu?Tinere viata e grea!Obisnuestete .Nimeni nu va face ce crezi tu.

Iar in privinta cu prizonieri de razboi sunt Pro.Si pentru acei prizonieri jucatorul a carei populatie a fost luata sa plateasca niste resurse in schimbul ostatecilor care sunt prizonieri.
 

DeletedUser5208

Guest
Imi pare rau , tu esti tatal lui si ai aflat ca a venit pe forum ? In loc sa-l tragi de urechi ca face spam si abereaza si vine cu idei care modifica intreaga structura a jocului , alegi sa-mi spui mie ca viata e grea ?:)



Am vaga senzatia ca asta am zis si eu "nimeni nu va face ce zici tu" .
Acum atat de greu sa fie incat vii cu propriile tale cuvinte ?



Si acum ca sa fiu on-topic :

Prizonierii de razboi , sunt o idiotenie ...gandeste-te ca pici langa unu mai activ ca tine si ca odrasla ta la un loc . Cat esti tu la munca ala te tine pe ferma 0 :) Iti omoara trupele si iti ia banii , cu ce faci tu draga prieten resurse sa-ti cumperi fie trupele inapoi fie sa maresti nivelul la ferma ?




Va recomand cu respect si cu bunul-simt pe care l-am invatat si eu de cand stau pe forumu' asta..sa cititi dragii mei prieteni ceea ce scrieti..si sa intrebati in prealabil pe cineva care nu e membru al familiei si nu o sa te accepte asa cum esti indiferent de ce scoti pe gura , ce parere are despre propunerile voastre .

P.S sa nu fie nici vecina de la 3 , nici vecinu' de sub tine care asculta manele si nu stie ce e ala grepolis . ( observati ca nu m-am legat de manelisti ) .

Si nici Joana , vecina de vis-a-vis care nu vorbeste ea mult dar cand scoate doua cuvinte sunt "ai hi5 ? ".
 

DeletedUser

Guest
Sa sti ca la mine nu e nici o problema Multumesc.Si nu sunt tatal lui.Ti-as putea fi tata si tie.Si chestia cu prizonieri dupa parerea mea,Ca acesti prizonieri ar respecta istoria si Timpul in care se petrece jocul.
 

DeletedUser5208

Guest
Atat ai inteles tu din ce ti-am scris eu acolo in 3 minute..nu ca as gandi eu repede dar ..scriu al dracului de rapid!:)



Felicitari pentru varsta inaintata si pentru eventualii nepoti/copii !:) Dar nu prea citit ce scrie pe aici inainte sa postati ? Genul asta de propuneri nu vin de la noi , si nu vor fi implementate .

Propunerile care trec din partea comunitatilor (toate ) sunt mai mult de natura grafica . Tind sa cred ca baietii de la INNO sunt de fapt cei care decid tot...ceea ce mi se pare si normal ca doar e bucataria lor .
 

DeletedUser7478

Guest
Prizonieri de razboi...fascinant :p si chiar irefutabil de amuzant:-/ ,undeva pe net exista treaba asta si prizonieri sunt tinuti in custi de catre o populatie indigenaX(... sau mai degraga aborigena .|.. numita defacto daci dupa un autovehicul mai celebru decat ei ,Dacia... :(
 

DeletedUser

Guest
itonique sa sti chestia cu prizonierii da razboi ii mult mai realista in plus jocl e fcut pentru toti nu doar pentru tine si ar trebui sa ne dam cuparerea ce ar fi mai bine dupa mine e treaba lor daca baga acest lucru in joc
 

DeletedUser5208

Guest
Pai ma..eu ti-am dat un argument pentru care ideea aia te-ar defavoriza din start ! Grepolis e facut numai pentru mine . Sunt singurul care il joaca si toate conturile pe care le vezi tu in joc sunt de fapt ale mele .

Inno-Games.com Te duci la contact...si le trimiti acolo propunerile tale!:) Genul asta de modificari noi trebuie trimise direct acolo .


Poti sa le scrii si in romana ca au traducatori autorizati care sa faca treaba asta . Comunitatea noastra ( a mea ) nu are cum sa te ajute!
 

DeletedUser

Guest
iTonique acum mi-am dat seama ca nu ai mai mult de 10 ani.Imperiu grec nu-l baga la seama..Este un copil de 9 ani care cauta atentie pe un browser INNO.
 

DeletedUser5208

Guest
:eek: Am vrut sa zic ca am doar 10 ani ...sunt uimit cum de ai realizat tu chestia asta! E uimitor cum daca cineva castiga un argument sau demonstreaza un punct de vedere , brusc are sub un deceniu de viata!:)

Interesant , ar putea fi un studiu de caz reusit!:D
 

DeletedUser

Guest
sunt sigur ca itnioque na are doar 10 ani i in plus fiecare are parerea lui daca lui nu ii convine in plus nu am de ce sa ma supar ca sau doi unu e contra
in plus ideile noi cum a zis itonigue ar trebui zise cu un tichet la producatori ca daca au ro trebuie sa aibe si traducator di ro in germana
ps cum se sterge un fisier ca version 3 e o prostie
 

DeletedUser5208

Guest
Odata scris , nu mai ai cum sa-l stergi :) doar moderatorii administratorii pot . Probabil ai cunostinte de joc..dar iti recomand sa comunici mai intai cu cei din comunitate , sa vezi cum stau lucrurile...si abia pe urma sa te apuci de facut propuneri .

Sa vezi adevaratele nevoi ale comunitatii .

E important sa intelegi chestia asta . Cat despre varsta mea...am 10 dar am mintit in profil ca sa ma lase pe forum!
 

DeletedUser

Guest
tiam urmat sugestia itoniquie si m trimis tichet se pare ca propunerea ar putea fi facuta pe juc sa speram cu 2.21 sau 2.22
 

DeletedUser

Guest
version 3 is dor niste prosti aku cateva zile miam dat seama si va intra in arhiva cred dar inc mai ma gandesc la o noua versiune
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus