Pride And Honor

DeletedUser15009

Guest
Succes si tie cu alianta Domnule, ciclin . B-)
Nu stiu de ce va fondati atatea aliante ca nu veti rezista mult.. veti sfarsi fuzionand sau fiind cuceriti. sincer.
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
.....ms la fel .....


--- > e o tara libera nu ? ... cat despre fuziuni/cuceriri ...e prea devreme a discuta , nu ?
 

DeletedUser15009

Guest
.....ms la fel .....


--- > e o tara libera nu ? ... cat despre fuziuni/cuceriri ...e prea devreme a discuta , nu ?

Perfect de acord.. peste 3 - 4 saptamani se poate discuta despre ce aliante raman, acum multe sunt de fatada.
 

ciclin

Stie Tot
;).... dap .... multe din top 10 vor disparea subit.... cat despre alianta mea...... incerc sa ma ''bazgoi'' (sper ca stii termenul)

Daca as fi vrut sa joc la un mod mai serios si sa ramana pana la sfarsitul lumii , ma alaturam unor grupuri care , atentie , sunt prezente pe lumea asta deja .... ... .. ...
 

DeletedUser

Guest
Daca as fi vrut sa joc la un mod mai serios si sa ramana pana la sfarsitul lumii , ma alaturam unor grupuri care , atentie , sunt prezente pe lumea asta deja .... ... .. ...

1-2 exemple de aliante care raman pana la sfarsit?:)
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
nu cunosc intentiile intrucat nu am discutat cu nimeni ....


deci e cam greu de spus insa sunt 2-3 grupuri care , in opinia mea, daca au de gand sa castige lumea asta (vitezomana) ..... o pot face ...

Nu dau nume ca sa nu supar pe nimeni ....sau sa isc discutii ..
 

DeletedUser15009

Guest
nu cunosc intentiile intrucat nu am discutat cu nimeni ....


deci e cam greu de spus insa sunt 2-3 grupuri care , in opinia mea, daca au de gand sa castige lumea asta (vitezomana) ..... o pot face ...

Nu dau nume ca sa nu supar pe nimeni ....sau sa isc discutii ..

dami mie nume pe privat sa nu isci discutii.
 

DeletedUser12104

Guest
qyfB1fLg3j7IIqv5-nCw.png
nici Mitica nu ghicea asta
:-/
 
Ultima editare de un moderator:
Sus