Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
:)))) asai ca mai pierdem si noi cate unul e bine daca pierdem unul si luam 3 :)) cam asa e raportul in iltima vreme .
 

DeletedUser16037

Guest
:)))) asai ca mai pierdem si noi cate unul e bine daca pierdem unul si luam 3 :)) cam asa e raportul in iltima vreme .
Stai fara griji ca recuperam noi. Numai eu am vreo 3-4 nave pe voi, sa nu uiti sa pui poza la orasele pierdute :D
 

DeletedUser15724

Guest
4xh9hHtu5aS.png



inca una in cont, notati acolo
 

DeletedUser12202

Guest
Iuli,te rog,lasa-l sa se bucure,te rog,au luat un oras - nu conteaza cate au pierdut !Ei,la pretentiile lor,la asteptarile lor,se lauda ca au luat un oras !Nu le strica bucuria.
Oricum,sunt in doliu ca nu ai dat stergere cont :).Contau mult pe asta,au mers la sigur,pe asta se bazau in primul rand :).
Deci,sa jucam si sa-i lasam sa se bucure.
 

DeletedUser15344

Guest
chiar sunt curios cu ce scuza mai vi la nava incasata azi . :))) sorinele sorinele

daca eram in locul alor tai te scoteam de pe granita

lBEPQOhURhSgzuCBMuFolg.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
pai asa mai face si el fata :)))

ca altfel e o trompeta . in ultimile 3 saptamani numai cu unghia in gat sta cand vede cate orase pierde in fata Wild zilnic :))))

mai ai ba interne de luat ?? ca de cucerit de la adversari nu vad sa iei . si locul ala la luptatori baa nu il meriti ma ti ai pus colegi sa te atace sa iti faca puncte :))) cum e luckystrike :))) caci iar la adversari nu vad sa ataci:))))

app ma ai 100 orase dar nu te am vazut sa te omorii pe asedii .stai am uitat tu ai gaste :)))
 

Missis Bella

Membru activ
pai asa mai face si el fata :)))

ca altfel e o trompeta . in ultimile 3 saptamani numai cu unghia in gat sta cand vede cate orase pierde in fata Wild zilnic :))))

mai ai ba interne de luat ?? ca de cucerit de la adversari nu vad sa iei . si locul ala la luptatori baa nu il meriti ma ti ai pus colegi sa te atace sa iti faca puncte :))) cum e luckystrike :))) caci iar la adversari nu vad sa ataci:))))

app ma ai 100 orase dar nu te am vazut sa te omorii pe asedii .stai am uitat tu ai gaste :)))
O fi luat modelul de la voi .... si sa nu ma contrazici 7bal ca nu sunteti mai diferiti de ei , deloc.
 

DeletedUser15344

Guest
normal daca esti inactiv mai mult de 2 zile esti bagat la interne :) si la noi atacatul pt puncte de batalie a fost pentru defenderii :)

oamenii ce au peste 70 % deff

nu am cerut pt mine :))) . nu sti u de astea dar te rog teo nu ne mai compara cu piratii :)
 

Missis Bella

Membru activ
Si cu cine doresti sa te compar ?
In ce priveste chestia cu 2 zile de inactivitate, nu e chiar asa cum zici . Iti reamintesc cand nici nu am intrat bine la voi si mi-ai trecut jucatorii la interne dupa nici 2 zile si nu erau pe galben, sa nu mai spun ca unul din ei, era in protectia de incepator. In ce priveste atacatul ptr puncte de batalie, ai facut-o doar pentru unii ceea ce inseamna diferenta intre jucatori .
 

Missis Bella

Membru activ
Dar ca sa nu va mai comparati care sunteti mai buni (7bal/sorin.ro) puteti sa va intreceti luna viitoare pe serverul international aniversar Grepolis clasic , in varianta 1x, punct de plecare 5000 gold fara posibilitatea de comert gold sau cumparare de alt gold .
 

Missis Bella

Membru activ
Pentru tine e relevant doar nr de orase cucerite , pentru altii, jocul inseamna mult mai mult decat orasele. Mai iti trebuie cativa ani sa intelegi .
 

DeletedUser15344

Guest
:))) pt alti inseamna mai mult pt alti ramane joc si asa mai departe .. se vede ca inca esti supi pe mn ca am cerut sa fi eliminata .. din ally:(
 

Missis Bella

Membru activ
Eu stiu sa plec atunci cand nu sunt bine primita. Si spre deosebire de tine , stiu sa i-au atitudine atunci cand un membru al aliantei este jignit, mai ales cand e vorba de o doamna, nu stau sa ma uit din pozitia de intemeietor cum ai procedat dar ai rezolvat problema tratandu-ne ca pe niste carpe, de care vrei sa te scapi. Si oricum nu faceam parte din grupul tau , era evident ca nu vreai decat orasele celor care nu-i cunosti.
Eu una nu regret ceea ce a fost chiar si faptul ca ai cerut sa fiu eliminata, doar asa mi-am putut da seama cine esti. De asta , te-am facut atent, ai si tu lipsuri si nu esti perfect, ca sa te lauzi atat pe joc.
Normal ca fiecare vede lucrurile dupa cum te porti, sunt cei din grup care te vor sustine intrucat si tu i-ai sustinut pe ei iar cei care au vrut sa-ti intinda o mana de ajutor si le-ai intors spatele, vor avea o parerea proasta despre tine.
 

DeletedUser15344

Guest
Draga Teo ,

ti am explicat si atunci iti explic si acum nu am nevoie in aliantza de agitatori si de jucatori ce perturba linistea interioara (sunt destul eu .. ) , te am rugat frumos atat pe tine cat si pe ceilalti 3 implicati in conflict sa incetati nu ati dorit ca na tu cum esti o doamna iti place circul nu ai dorit dar nici ceilalti v am eliminat pe toti patru sa va calmati si v am motivat si dc v am eliminat si cand o sa va calmati cereti scz fatza de ceilalti colegi o sa fiti reprimiti ... tu deja ma aveai blocat ... pai no eu ce vina am .... si cred ca sweet si phoennix joaca de vro 2 3 ani alaturi de mn si tot i am eliminat .... sau impacat si au cerut scuze au revenit toate bune si frumoase

nu exista grupul meu toata alianta este grupul meu da am oarecare simpatie fatza de cei cu care joc de ani buni dar si au intrat multi colegii noi in asa zis *grup* de care spui tu. - macar pe aia spui ca ma pot baza si la bine si la rau... nu ca pe tine care tot timpul aveai cv de comentat si todeauna cu chef de cearta pai eu nu am nevoie de asa ceva .....

pareri pro si contra in legatura cu persoana mea tot timpul vor fi dar sincer mi se falfaie de gurile rele .

cum ai spus si tu ,tu aveai alte asteptari de la mine, eu alte asteptari de la tine si asa mai departe :)

cum esti tu dezamagita de mn asa si eu sunt dezamagit de tine :)

asta este mergem mai departe ... si cu intorsul spatelui chiar de ma aveai blocat si nu stiam ca nick ul ala e al tau tot am rugat pe altul sa vorbeasca cu tine si sa iti spuna sa ma deblochezi sa putem vorbi si chiar mi am cerut scuze daca am fost un pic cam aspru eliminandu va .... e asa sau nu ???
 
Sus