PM-uri cu haz

  • Autor subiect DeletedUser2743
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2743

Guest
Dupa cum ne-am obisnuit ca si in celelalte lumi avem si jucatori suparati...:mad:
 

DeletedUser3972

Guest
lando1 pe 31.01.2011 la ora 18:53
Am incercat sa ti trimit o cerere de PNA si mi zice ca e blocata primirea de PNA, V am facut ceva ?? sunteti suparati pe noi ??

Respect !!
 

DeletedUser2743

Guest
este prea devreme pentru a incheia pacte.peste 1-2 saptamani da.
 

DeletedUser3972

Guest
nu ziceam de tine: )).asta am primit eu.avem blocate cererile de pacte si ei s-au speriat=))
 

DeletedUser

Guest
lando1 pe 31.01.2011 la ora 18:53
Am incercat sa ti trimit o cerere de PNA si mi zice ca e blocata primirea de PNA, V am facut ceva ?? sunteti suparati pe noi ??

Respect !!
si mie tot asta mi-a dat :))
e cu noi pe insula .
 

DeletedUser

Guest
de jos in sus , in loc de numele meu am pus xxxxxxx , joc undercover

xxxxxxxxxxxxxxx

astăzi la ora 17:14
pai si eu ti-am vb frumos
Banks92

astăzi la ora 17:00
ba frate io team vorbit frumos nu am lua pe mine cum ca zbor urgent ..si nici u vreau sa vin la tine in alianta ca am si eu o alianta creata de mine..
xxxxxxxxxxxxx

astăzi la ora 16:49
sunt deja cu cei mai buni ...

te poti muta oricind la noi , dar daca nu esti bun , zbori urgent
Banks92

astăzi la ora 14:57
salut..haide la noi in alianta ca ne strangem oameni cei mai buni si o sa ne ajutam intre noi..ms si astept un mesaj de la tine..:D

sal snop
 

DeletedUser3972

Guest
salut cristi.am o propunere pentru tine pe THETA,dami un mesaj pe skype cand esti:)
 

DeletedUser2743

Guest
sk1do:nu aici se fac recrutarile sau ce vrei tu sa faci
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2743

Guest
vb cu un intemeietor dintr-o alianta x sa faca o fuziune ei la noi,omul cade de acord si eu incep recrutarile la care un "iluminat":

"iluminatul"
ai inteles gresit , nu facem asa ceva
eu:
vrei sa iti postez discutia cu intemeietorii tai?
"iluminatul"
eu nu nu accept asta daca vreti haideti la noi , nu e problema asa
eu:
noi la voi:)),:)) cred ca glumesti.vrei de bine nu la fel.
SI OMUL LA URMA SPUNE
"iluminatul"
pentru ca mi se pare normal ca daca vrei sa faci o alianta puternica nu intra la altii si cred ca esti de acord cu mine asta e singura mea chesti care nu imi place daia nu vreau nu ca am ceva pe voi sau ceva gen...dar daca dan asta vrea nu zic nu

si vrea sa va zic ca nici el nu stie ce vrea.
 

DeletedUser4617

Guest
nu prea am primit decat pe beta dar nu a fost amuzanta:D
 

DeletedUser

Guest
mirativa de ce noob am dat pe insula!!

dontop
Previzualizare
trimitere Editare

trimitere Previzualizare
dontop astăzi la ora 21:24
a app ms ca imi dai satul tau,o stai nu trb sa iti cer aprobare sa mi-l dai il iau eu cu armata ms :):))
dontop astăzi la ora 21:19
pe data de 8 cand exp aia de incepator praf te fac fraere
dontop astăzi la ora 21:17
bn trb ta nu-m zice ca nu te-am avertizat [...] editat by Dark
dontop astăzi la ora 21:15
zi esti de partea me si ne ajutam reciproc si cucerim satele ?


:eek::eek::eek::eek::eek:

Grijă mare la limbajul folosit pe forum, te rog!
Chiar dacă mesajele aparțin unui terț, tu ești direct răspunzător de ceea ce postezi aici!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Din pacate asa e... sunt f multi care se apuca de un joc (si nu ma refer doar la grepolis) dar nu citesc nimic sa-i ajute in a intelege jocul, sa inteleaga de ce il joaca, ce trebuie sa faca... e trist sa te apuci sa faci un lucru fara sa l intelegi.
eu unu, cred ca si dupa 1 an de joc o sa mai studiez rubrica AJUTOR din stanga (pe care o recomand cu mare placere) sau o sa caut prin forumuri prin
"gunoaie" sa ma documentez. (zic asta cand am 2 luni de joc =tot incepator ma simt= )
acum legat de ce zicea omu: am ras cu pofta tre sa recunosc. fara sa fie suparare a fost tare simpatic omu. e ca aia la petreceri de ii vezi beti turta dau din cap si dupa ce s a oprit muzica. EXCEPTIONAL fazele alea sunt de nota 10. asa si asta : IN LUMEA LUI.

adminul are dreptate, nu m-am gandit, imi cer scuze de limbajul colegului de joc ,dar am fost extrem de surprins sa citesc asa ceva mai ales la inceput de joc..asa ca nu mai continui cu restul mesajelor care a mai venit de la acest distins coleg, ele fiind din ce in ce mai pline de invective..pacat l-am blocat la mesaje e singurul lucru care pot sa-l fac!:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
Discutie intre liderul THE BLACK PEARL. si eu(ARMY OF GREEK.)=))=))=))
Cititi de jos in sus=))


SnOp astăzi la ora 16:11
pentru ca i-am dat afara sa le dati invitatii si au intrat in altele.dale inv ca stiu despre ce e vorba
ceorappetru12 astăzi la ora 16:10
astia sunt din alte aliante.


i-am dat o lista cu jucatori din alte aliante:)) si a zis:

SnOp astăzi la ora 16:03
sa imi zici pe cine ai dat afara sa trimit invitatii.eu termin lista cu ai mei in 2 minute
SnOp astăzi la ora 15:59
acum ma uit.stai ca sunt multi.tu da pe aia prosti afara sa le trimit invitatii intre timp.
ceorappetru12 astăzi la ora 15:58
hai odatA!?
SnOp astăzi la ora 15:49
ok.iti trimit acum o lista cu membrii mei,dar mai intai dai afara pe cei slabi sa ii invit.
ceorappetru12 astăzi la ora 15:47
doar daca intrati cei mai buni la mine si cei mai nedezvoltati intra la voi. si alianta voastra sa fie academye.
 

DeletedUser

Guest
Şi de care dintre cei doi interlocutori trebuie să râdem? Mie-mi vine să râd de amândoi :)
 

DeletedUser

Guest
nu eu!!

Din pacate asa e... sunt f multi care se apuca de un joc (si nu ma refer doar la grepolis) dar nu citesc nimic sa-i ajute in a intelege jocul, sa inteleaga de ce il joaca, ce trebuie sa faca... e trist sa te apuci sa faci un lucru fara sa l intelegi.
eu unu, cred ca si dupa 1 an de joc o sa mai studiez rubrica AJUTOR din stanga (pe care o recomand cu mare placere) sau o sa caut prin forumuri prin
"gunoaie" sa ma documentez. (zic asta cand am 2 luni de joc =tot incepator ma simt= )
acum legat de ce zicea omu: am ras cu pofta tre sa recunosc. fara sa fie suparare a fost tare simpatic omu. e ca aia la petreceri de ii vezi beti turta dau din cap si dupa ce s a oprit muzica. EXCEPTIONAL fazele alea sunt de nota 10. asa si asta : IN LUMEA LUI.

adminul are dreptate, nu m-am gandit, imi cer scuze de limbajul colegului de joc ,dar am fost extrem de surprins sa citesc asa ceva mai ales la inceput de joc..asa ca nu mai continui cu restul mesajelor care a mai venit de la acest distins coleg, ele fiind din ce in ce mai pline de invective..pacat l-am blocat la mesaje e singurul lucru care pot sa-l fac!:)

d-l admin vezi ca prima fraza nu am scris-o eu!!! nu e dublu post a scris-o un alt coleg ca easpuns la prima postare, acy k-ai sters pe el si comentariul lui l-ai pus la mine! Cu respect Letto II
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus