PIRATS OF THE CARIBBEAN ( Pirati din Caraibe )

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pirates Of The Caribbean

Stim cu toti ca se va cladi o noua Lume: PI .Va invit sa infiintam alianta: ( PIRATES OF THE CARIBBEAN ) cred ca majoritatea din toti cei care cititi acest forum, ati vizionat acest film Pirati din Caraibe, eu am fost fascinat de personaj si de echipaj, ei au cucerit si au strans bogatii fiind o echipa neanfricata si avand aspiratii foarte marete. Asa vreau eu sa fim cei mai buni, sa cucerim tot ce ne propunem, sa fim cei mai fiorosi si neinfricati lupi "Pirati" . Lumea cea noua " PI " sa fie a noastra.


=REGULAMENTUL ALIANTEI=

1.Primul pas sa ne pozitionam toti cei care veniti in alianta: PIRATI DIN CARAIBE intr-un singur loc coordonatele SUD-VEST .Al doilea pas sa fim: ACTIVI, SERIOSI, AJUTATORI, LUPTATORI SI UNITI . Al treilea pas sa atingem recorduri din primele zile. Daca respectam aceste reguli vom reusi sa optinem tot ce ne propunem . Cred ca nu mai e nevoie sa insir multe cuvinte neolcvente, scopul meu este sa fim alianta cea mai de temut .

CONDUCEREA ESTE FORMATA DIN:
INTEMEIETORUL:
=Mosu=
Legendarul19

Alianta "PIRATES OF THE CARIBBEAN" Se deschide la ora: 16:00 Va astept "PIRATI" !!!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus