Piece of Heaven@New Liferii VS. I.A.D.isti 1,2,3,4,5,6 .......99

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am refuzat postarea interviului tau deoarece contul ti-a fost blocat permanent la scurt timp dupa ce acel interviu ti-a fost luat. Blocarea a survenit chiar in urma ultimelei tale "sesizari". Imi pare rau dar noi raspunsuri la insulte si injuraturi nu avem de ce acorda.

Faptul ca am refuzat sau sters alte impresii pline de teorii ale conspiratiei nu e o dovada ca asa ceva se intampla. E o dovada ca nici de data aceea nu ai prezentat nimic concret. Ca sa fie lucrurile clare, atat eu cat si Stil verificam ce se intampla in aceasta echipa si nu avem momentan de ce ne indoi de integritatea vreo unui membru. Daca ai ceva sa spui la adresa oricui, argumentat, ne poti contacta pe sistemul de suport sau pe mail. In ultima instanta, poti scrie chiar si pe forum. Dar sa fie concret.

Orice alt post in care iti prezinti pareri conspiratorii ca fiind fapte si care includ aceasta echipa, va fi sters.

O zi buna.
Last edited by Norbit; Ieri at 01:21:34.

bla bla bla.....te rog clar si argumentat.Si cand zic clar si argumentat, ma refer la fapte si dovezi....asa iti place?...asa fa si tu...ai scris ce ai vrut si o smechera de a ta a si inchis topicul.....bha, nu i frumos asa, vii, ne minti pe toti si apoi inchideti topicul.....vina cu dovezi, ca nu a fost postat interviul meu din cauza ca am fost blocat....ca, asa mare papanas si vajnic cum esti tu aici ar trebui sa vii cu dovezi nu asa vorbind din burta
 

DeletedUser7121

Guest
pai tie ti-au luat interviu cu 2 luni inainte sa fii blocat

la cel mult o spatamina dupa interviu el trebuie sa apara,sau cel putin asa a fost in celelalte cazuri,dc aici e exceptie?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus