piata pentru minuni

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
ne gandeam daca se poate ca atunci cand se fac transporturile pentru minuni sa existe o modalitate de a imparti resursele existente in mod egal cu un singur click in limita pietei disponibile, eventual doar ajustarile - daca sunt necesare - sa se faca manual ... ne ia in medie 20-30 de minute la un numar considerabil de orase sa completam manual campurile pentru resurse si sa trimitem negustorii la o tura de transporturi
 

DeletedUser

Guest
o idee foarte buna..si eu pierd mult timp sa trmit resurse..de aceea poate multi renunta sa mai trimita
 

DeletedUser

Guest
nu este normal ca atunci cand ai peste 70 orase sa stai sa scrii de fiecare data

10000 5000 sau 7000 8000 sau 5000 5000 5000, pei de cand cu minunile astea am apasat pe tasta 0 de mai mult de 1000 de ori. va rog faceti ceva..

un buton sau sa puneti variante din mouse de selectie de resurse

merci
 

DeletedUser

Guest
De acord cu Tania

subscriu la aceasta idee . pana la urma intentia de a trimite conteaza , nu felul in care o faci , iar daca se poate sa o fac fara sa stau lipit de calculator timp de o ora sa scriu la resurse si sa trimit , atunci cu atat mai bine . Nu vreau sa imi para jocul mai urat doar pentru faptul ca nu se pot trimite mai usor resursele !!!
 

DeletedUser

Guest
ne gandeam daca se poate ca atunci cand se fac transporturile pentru minuni sa existe o modalitate de a imparti resursele existente in mod egal cu un singur click in limita pietei disponibile, eventual doar ajustarile - daca sunt necesare - sa se faca manual ... ne ia in medie 20-30 de minute la un numar considerabil de orase sa completam manual campurile pentru resurse si sa trimitem negustorii la o tura de transporturi

Mie imi ia 35' la 178 de polisuri, cu ochii pe ceas.
O propunere asemanatoare cu a ta am avut si eu, ce ceva vreme in urma. Din pacate, se pare ca asemenea propuneri ce au in vedere ,,automatizari'' de comenzi, nu prea au sorti de izbanda.

Eu sunt PRO.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus