Phantom Academy - Va asteptam!

  • Autor subiect DeletedUser14903
  • Data de început

DeletedUser14903

Guest
Odata cu deschiderea noii lumi si anume Corinth va asteptam in alianta noastra!
Momentan nu o sa fie niste conditii pentru aplicarea in alianta deoarece va fi o lume noua, toti o sa incepem de la 0, fiecare avand drepturi egale!
Cine este dispus sa vina sa lase un replay mai jos sau un PM in joc , bineinteles dupa deschiderea lumii.


Dupa cum spune si titlu topicului alianta o sa se numeasca: "Phantom Academy"
Va asteptam!
 

DeletedUser14105

Guest
Multa bafta va doresc, frumoasa initiativa si va sustin. Eu unul nu as avea rabdarea necesara sa invat din nou grepolis, dar o alianta academie pentru incepatori este minunata , sper sa faceti treaba :D
 

DeletedUser13911

Guest
mult succes va doresc,ca si sfat ,asteptati 2-3 zile poate 1 saptamana si apoi intrati.Nu e bine ca si incepatori in M55,la inceput,acolo e locul de platit polite si orgolii.Nu ati face fata!
 

DeletedUser

Guest
mult succes va doresc,ca si sfat ,asteptati 2-3 zile poate 1 saptamana si apoi intrati.Nu e bine ca si incepatori in M55,la inceput,acolo e locul de platit polite si orgolii.Nu ati face fata!

Unde ar mai fi distractia daca nu ne-am da cu bata-ncur dupa prima ora de la iesirea din protectie ? :x
 

DeletedUser

Guest
Frumoasa aceasta initiativa de a forma o academie pentru incepatori.
Va admir.
O singura intrebare am, alianta mama Phantom unde-i ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Unde ar mai fi distractia daca nu ne-am da cu bata-ncur dupa prima ora de la iesirea din protectie ? :x

ideea nu e sa-ti iaei bata'n cur..dar daca nu joci in demos lupi sau frends...nu prea are rost sa irosesti modezi prin zona aia!Vei sfarsi la marginea hartii relativ repede
 
Sus