Petitie impotriva construirii instant cu aur, a cladirilor

  • Autor subiect DeletedUser15210
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Cum e pana la urma? ai dat jos guvernu? :)))))))) eu sunt noul guvern haha . unlimited gold va astept pe ori ce lume noua sa va fac viata un iad :))

:D,nu itie teama ca s-ar putea sa fie invers, sa vrea cativa sa te gaseasca sa iti faca viata tie iad?/:)
 

stamatecostica

Membru activ
deja ne-o faci prin exprimare /:)
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14965

Guest
stamate am auzit ca ai probleme cu spatele de la coronita asai??
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser7909

Guest
Cum e pana la urma? ai dat jos guvernu? :)))))))) eu sunt noul guvern haha . unlimited gold va astept pe ori ce lume noua sa va fac viata un iad :))

Stii ce se intampla cu baieteii rai care se joaca cu focul (fie el si acela infernal)?
 

DeletedUser15210

Guest
Cum e pana la urma? ai dat jos guvernu? :)))))))) eu sunt noul guvern haha . unlimited gold va astept pe ori ce lume noua sa va fac viata un iad :))

ti-as da o repilca
smiley_emoticons_hust.gif
, dar am vazut tot ce se putea prin Caracal ...
dar ai noroc ca nu ma pun la mintea ta ca sa le umflu buzunarele la dezvoltatori
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
teoretic e cea mai stupida gaselnita pentru joc, dar cea mai profitabila pentru inno... din pacate, asa se nasc "vedetele"
nu-i nimic, noi, restul, compensam cu timpul si atasamentul pentru grepolis
dar preferabil ar fi ca toate aliantele sa-i incrimineze pe jucatorii-vedeta aparuti peste noapte, doar cu gold.... nu se mai nasc acum vedete in adevaratul sens al cuvantului, cei care apar peste noapte ar trebui aratati cu degetul si ostracizati... ma gandesc si eu ca ar fi o solutie
 

DeletedUser15256

Guest
teoretic e cea mai stupida gaselnita pentru joc, dar cea mai profitabila pentru inno... din pacate, asa se nasc "vedetele"
nu-i nimic, noi, restul, compensam cu timpul si atasamentul pentru grepolis
dar preferabil ar fi ca toate aliantele sa-i incrimineze pe jucatorii-vedeta aparuti peste noapte, doar cu gold.... nu se mai nasc acum vedete in adevaratul sens al cuvantului, cei care apar peste noapte ar trebui aratati cu degetul si ostracizati... ma gandesc si eu ca ar fi o solutie

Sunt de acord cu tine
Acum sunt o gramada de "vedete" care se nasc peste noapte...care ele nu stiu sa trimita nici macar sprijin la secunda
Care daca primesc o nava..isi da restart nou..si-n 2 zile are iar 50 orase....Ar trebuii sa se faca o lume doar pentru noi..."muritorii de rand" care nu baga bani intr-un joc
Sa nu uitati asta
E DOAR UN JOC
[unul frumos :D]
 
Sus