Petitie impotriva construirii instant cu aur, a cladirilor

  • Autor subiect DeletedUser15210
  • Data de început

DeletedUser15210

Guest
Cine este impotriva aceste nedreptati facute celor care nu baga bani cu carul in acest joc? Cei ce doresc oprirea construirii instant, a cladirilor, folosind aur, ii rog sa isi lase aici un gand sau un "si eu sunt de acord"!
JOCUL AR TREBUI SA FIE EGAL NU SA FIE AVANTAJATI PREA MULT CEI CE SPONSORIZEAZA JOCUL CU CATE 3-4-5-6 MILIOANE LUNAR SAU CHIAR SAPTAMANAL !

SPUNETI STOP ACESTEI NEDREPTATI !
 

DeletedUser15210

Guest
Incercarea moarte n-are, costica
Iar pentru tine capone, speranta moare ultima ...
 
Sunt de acord e bine sa nu fie asa ceva pentru ca sutn jucatori care baga 100 de euro pe zii nu este corect.EI fac in 4-5 zile 4-5 orase full atac!
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser15207

Guest
Nu face nimeni nici o schimbare, miscarea este deja implementata in joc
Nici daca fac cei din Anglia sau Germania petitie nu rezolva nimic, deci subiectul asta e facut degeaba :D
 

DeletedUser13911

Guest
Maaaaa,voi daca vreti sa imi dati mie bani,crede-ti ca am sa refuz ?Heloooooou:|
 

DeletedUser

Guest
Nici mie nu-mi convine, toate aceste lucruri pe care noi le utilizam sunt facute de cineva care nu poate sa traiasca din nimic, suntem intr-un sistem capitalist si e legal, chiar daca e imoral fata de cei care jucam fara premium.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6689

Guest
Nici mie nu-mi convine, toate aceste lucruri pe care noi le utilizam sunt facute de cineva care nu poate sa traiasca din nimic, suntem intr-un sistem capitalist si e legal, chiar daca e imoral fata de cei care jucam fara premium.

Cu cladiri si trupe instant nici eu nu sunt de acord...as fi preferat acele injumatatiri de 20 gold..care ajutau mult decat aceste sume imense zic eu pt 340 prastii sau 26 usoare sau cladiri...sau..macar imbunatatite bonusurile existente
 

DeletedUser15210

Guest
Tu oricum nu ai nevoie, strcln, te trezesti la 4-5 dimineata, bagi nava si gata ... Nu se mai scoate ... Ca de intrat nu iti intra ca v-ati invatat cu alarma ... Fara aplicatie, toti din top-urile lumilor, nu ar fi fost acolo asa de curand ...
 

DeletedUser11818

Guest
Au mai fost topicuri de genul , chiar dacă nici eu nu investesc , nu mi se pare chiar atât de gravă această opțiune , o să mai fie și lumi normale din câte știu eu.
 

DeletedUser9358

Guest
Sunt de acord e bine sa nu fie asa ceva pentru ca sutn jucatori care baga 100 de euro pe zii nu este corect.EI fac in 4-5 zile 4-5 orase full atac!
smiley_emoticons_frown.gif
"banii vorbeste" cum s-ar spune, mon cher ! ...Grepolisul s-a stricat demult ..nu va asteptati la mai bine
 

DeletedUser6689

Guest
Tu oricum nu ai nevoie, strcln, te trezesti la 4-5 dimineata, bagi nava si gata ... Nu se mai scoate ... Ca de intrat nu iti intra ca v-ati invatat cu alarma ... Fara aplicatie, toti din top-urile lumilor, nu ar fi fost acolo asa de curand ...


pe kappa,lambda,omnicrom...nu mai erau alarme...si culmea...nu aveam probleme...dar aici se vorbeste de altceva.|..>)
 
nici eu nu sunt de acord sa fie sistemul cu monede la cladiri etc, doar sfetnicii sa fie, dar daca vor scoate asta, din ce crezi ca isi mai castiga ownerul "painea", el lucreaza pe degeaba?? daca i tine pe oameni buzunarele sa bage in joc asta este..
 
Nu toti care baga gold stiu sa il si foloseasca bine,de cand a fost implementata aceasta construire instant cu aur pentru ca au facut plangere goldisti:)
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
eu sunt un jucator care a avut experiente si pe servere din alte tari.si ultima tara in care am jucat grepolis este italia.cand m-am intors pe grepolisul romanesc imaginati-va mirarea mea,observand ca in italia pentru o invartire a rotii iei 3 mantii,in timp ce in romania iei 27 de mantii(peste 1k populatie).la 5 zile de la inceputul jocului pe ephesus am vazut 40 de mantii si 100 de usoare la un jucator cu oras de 9 k puncte gata pt a ataca tot restul serverului.aliat cu un altul la fel de "bun".
eu sunt in prezent in primii 20 la punctaj si am,sub 3k puncte.abia am cercetat usoarele si abia maine le pot face mai ales ca jocul este viteza 1

acum as vrea sa intreb pe cei ce se ocupa de acest joc,ce este asta?cum se poate permite,in jocul anului 2012(si era beton pe atunci)un asemenea cheat?caci sigur nu este corect fata de sute de jucatori care joaca pe acest server sa vada o explozie de punctaj pe doi din acesti asa zisi jucatori de top.
doi parlamentari sau ce mama naibii sunt ei ,baga bani cu nemiluita stricand un joc pe vremuri exceptional.si apoi conducerea se intreaba,oare de ce nu mai avem jucatori sau de ce lumea nu baga bani in joc.
aceste este un mmorts sau o intrecere la "cine cheltuieste mai mult"
deasemenea nu este corect pt un jucator activ sa se trezeasca contra unei aliante de inactivi care intra o data pe zi si trag la sorti numere uriase de monticori,usoare,bireme,erini,etc.va rog sa reduceti serios aceste numere epocale.
 

DeletedUser15210

Guest
De juma de an ma lupt cu acest "sistem", dar in van ... Daca nu esti printre favoritii lui Stil, Mr Jack sau axxo ... joci degeaba ...
Mi-am luat banări pentru astfel de nemultumiri publice si uneori, daca tu ai avea dreptate intr-o disputa cu un jucator, degeaba ... Tot tu vei fi vinovat, ca de ... esti impotriva lor ...
Acel Ragnarar e un noob, caci altfel nu-l pot numi caci imi iau ban, face pe smecherul, DAR BAG MANA IN FOC SI SUNT DISPUS SA BAG PENTRU PRIMA DATA BANI IN JOC, IN CAZ CA MA INSEL, CA EL, FARA PREMIUM SI GOLD LA INCEPUT DE LUME, E UN MUCEA !

- - - Actualizat - - -

A venit noob-ul cu bănet sa comenteze ... Daca ai chef de o discutie, fa bine si lasa-ti ironiile si superioritatea pe care crezi ca o ai, la tine in văgăună ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
bleah.eu nu ca sunt sfant,dar decat sa bag cantitatea asta de bani uriasa in joc,mai bine ii trimit in africa la amaratii aia.
cu tot respectul,jocul trebuie sustinut si personal consum cam 4 euro pe luna pe grepolis.dar cat de idiot sa fii sa consumi atatea sute de euro?
suntem multi care avem posibilitatea de a baga bani cu nemiluita in jocuri,dar sunt principii morale si putin creier care ne impiedica sa facem o prostie de genu'.asa ca decidem sa ne indreptam catre alte jocuri,sau,daca chiar ne place grepolisul,catre alte servere straine care nu ineaca in mantii si usoare orice nebun care isi arunca averile pe acest joc.este in primul rand imoral.
va rog frumos,puneti frau acestei nebunii.asta nu e joc.aici se triseaza.este ca si cum ai da mita ca sa ajungi sus.nu va bateti joc de acest joc,caci era superb odata.si sunt sigur ca acest comportament din partea voastra va face doar sa impinga tot mai multi jucatori departe de grepolis.
 

DeletedUser15283

Guest
De juma de an ma lupt cu acest "sistem", dar in van ... Daca nu esti printre favoritii lui Stil, Mr Jack sau axxo ... joci degeaba ...
Mi-am luat banări pentru astfel de nemultumiri publice si uneori, daca tu ai avea dreptate intr-o disputa cu un jucator, degeaba ... Tot tu vei fi vinovat, ca de ... esti impotriva lor ...
Acel Ragnarar e un noob, caci altfel nu-l pot numi caci imi iau ban, face pe smecherul, DAR BAG MANA IN FOC SI SUNT DISPUS SA BAG PENTRU PRIMA DATA BANI IN JOC, IN CAZ CA MA INSEL, CA EL, FARA PREMIUM SI GOLD LA INCEPUT DE LUME, E UN MUCEA !

Dai din gura ca doar nu ai altceva mai bun de facut de 2 ori am fost banat pe acest joc odata pentru multi cont din cauza ca varul meu folosea ip-ul din retea si cand era la mine cand era la el acelasi ip si de aici sa dedus multi cont cand am folosit amndoi vraji , a 2 -a oara am fost banat pentru scripturi si ce crezi aveam vro 38k monezi cand am fost banat pentru scripturi asa ca in romania sau in alta tara unde este grepolis nu ii intereseaza cati bani bagi tu in joc ... daca ai incalcat regula ai luat ban. Asta a fost in trecut si cine o arde pe aici cu admini si pile vorbesc fara sa aibe harab.. voi credeti ca daca aveti 2 conturi sau puneti proxy nu se poate depista ca e acelasi pc si pe urma suferiti la admini ca nu sunt corecti.

Acel Ragnarar da e un noob a castigat 3 lumi a jucat in toate aliantele de top sa batut cu o mare intreaga cu bani dar si fara bani am fost lafel de bun voi nu intelegeti ceva.. de exemplu daca luam 10 jucatori buni si ii punem pe insula cu mine si eu am 100k gold dar nu imi vinde nimeni resurse cum cresc? daca nu este event de unde cumpar armata? pe lumea anterioara nu a fost event dar am cumparat cu monezi resurse de peste 70k monezi si e vina mea ca nu aveti voi bani? e vina mea ca toti au primit mii de monezi si mi-au dat resurse? altu plangea ca il cuceresc ca nu e corect ca am bani dar el era de 9 ore offline si inactiv .

Nu mai vorbiti prostii si nu mai suferiti atat. Jucati in aliante conduse de niste pusti de 15 ani toti individuali la toti va plac monezile de la piata cand le primiti si pe urma suferiti ca nu e corect .

Eu fara premium si fara gold sunt peste nivelul tau de 100 de ori si mucea amarat esti tu.

Grepolis a fost un joc gratis facut de niste programatori si au o gramada de angajati + admini , servere si multe alte lucruri care costa de la zeci de mii la sute de mii de euro ca un mucea ca tine sa se joace gratis ca doar na.. cum sa isi scoata si ei investitia si profitul ca tu mucea sa fii fericit. Si admini stau toata ziua gratis sa va suporte voua toate kkt-urile si nedreptatile ca voi sa ii injurati si sa dati cu ei de pamant. Doar asta e romania
 
Sus