Petitie Bonus de noapte

  • Autor subiect DeletedUser17024
  • Data de început

DeletedUser10827

Guest
Salut . Tot nu a fost rage la minuni in schimb eu am fost :) nu pot spune cu ce nume am fost

25a1dce685


actualizeaza poza shaormel...am terminat pe 6 la resurse...te rog frumos...ma jignesti !
 

DeletedUser10827

Guest
mereu laud o alianta/un jucator daca face ceva extraodinar,pe apollonia am dat global in wild si i-am felicitat pentru trupele stranse pe zid 0 desi a fost adios nava. jucatori din method au fost buni cu toti,dar cei 3 mentionati de tine si cu andrey s-au remarcat la minuni,dar cand eu si stark ne bateam cu "elita demosului" sau cei din 35/45 se bateau cu alde strcln, tu te rugai de mine sa-i dau fake-uri lui justitiarul sau rogyk ca sa le bagi o nava ca prin actiune nu puteai...deci taci din gura si lasa jucatori buni sa joace,tu esti doar o frectie pentru unii dintre noi


sau cand eu eram singur vs methd, elita method (3 aliante), actiuni, atacuri, fake-uri zi de zi....iepuras iti mai aduci aminte ce ziceai despre mine la inceput de lume ?
pe viitor incearca sa fii mai rezervat in "aprecieri", mai ponderat
 

DeletedUser10827

Guest
sunt clar pentru - fara bonus :cool:

sa vedem cine duce la tavaleala ;)
 

DeletedUser16184

Guest
asa o fi,cred ca am uitat sa te felicit.deci lumea asta este revansa de pe paros?am inteles,spor la joc tuturor
 

DeletedUser16184

Guest
a celor din demos contra sons :))))) iar esti pe vibe-ul tau domnule ?:))))
 

Stil

Community Manager
Still, data viitoare vezi sa spui clar ce setari sunt! Viteza la cladiri clar nu este de 6!
P.S. Data viitoare te dau in judecata pentru fals in declaratii :D


Game speedCurrent: 6
Unit real speedCurrent: 6
Trade speedCurrent: 6

Va asigur ca setarile sunt cele trecute pe forum. Mai mult, cand ati accesat lumea, apareau si setarile.
 
Sus