PERSONALITATEA LUNII FEBRUARIE PE LUMEA Ny - PROPUNERI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
PERSONALITATEA LUNII FEBRUARIE

PROPUNERI
(Termen 25-29 februarie 2012)



Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:​

Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Ny (deţin min.2 orașe);
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere);
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie;
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur;
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente;




PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite
într-un anumit domeniu de activitate

*** Va rog frumos sa verificati daca numele propus de voi este scris corect si apartine unui jucator de pe aceasta lume, in caz contrar propunerea dumneavoastra nu este acceptata in finala !


Lista de propuneri :
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O lasam pe gabriela sa faca clasamentu ca si asa adauga pe cine doreste si mai ales playeri anonimi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3964

Guest
Propun fran7.
Nu are rost sa-i insir calitatile ca le cunosc toti :)


- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie;

Te rog, sa mentionezi cateva calitati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Concursu trecut, lumea l-a propus pe Hanibal si pe Simby, iar tu ai refuzat sa ii adaugi in poll-ul final :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Concursu trecut, lumea l-a propus pe Hanibal si pe Simby, iar tu ai refuzat sa ii adaugi in poll-ul final :).


Da, si am avut motive sa fac asta .... ti-am raspuns atunci daca iti aduci bine aminte. Daca ma intreaba ei de ce nu au intrat in poll le voi raspunde. Inca nu am primit nici un mesaj de la ei ...inseamna ca stiu de ce nu au intrat in finala.
 

DeletedUser

Guest
Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Ny (deţin min.2 orașe);
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere);
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie;
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur;
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente;

Acesta este regulamentu, ce regula au incalcato ? Sau asta e regulamentu de suprafata si mai sunt si alte reguli impuse de tine.
 

DeletedUser

Guest
Pentru ultima data ... un raspuns il vor primi cei care au fost exclusi ( astept mesaje de la ei daca doresc o explicatie).
Daca ai reclamatii la adresa mea te rog frumos sa te adresezi superiorului meu pe acest forum
: Norbit
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau dar nu puten organiza finala pe aceasta lume. Luna urmatoare sper sa avem cel putin 3 candidati. Sunt sigura ca pe aceasta lumea sunt jucatori care merita aceata distinctie .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus