Olimpul

  • Autor subiect DeletedUser17361
  • Data de început

Lord Smaug

Stie Tot
Tu ai dat vreun minimal sau fake?=)))) eu am dat vreun minimal sau fake pe mochlos?=)))))) capone stie prea bine si d aia a afirmat ca daca juca ragee de pe paros sau byllis 90% din friends erau fantome=)))))))) dar tu nici acum nu intelegi ca nu am jucat nici 10% pe mochlos=)))))))))))))))))))) n am avut adversari cu valoare ca sa mi bat capul cu lumea aia cum nici cei din formatie nu si au batut capul ,dar ne prinzi in toamna oricum mai mult de 2 3 luni nu apuci pe servar decat sa te duci intr o alianta cu playeri buni si sa te tina prin nucleu =))))))))))))) pana atunci invata sa dai la secunda ca dupa pc daca din 30 de miscari doar un singur deff prinzi pe nava si restul la alde 6 7 secunde nu ai sanse pe o lume contra "bootistilor"
scoate ma pula din gura cand vorbesti cu mine, fantomel:)))))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
smiley-emoticons-bravo2.gif
@RAGEE. si cand te ai trezit era dimineata ? da te cu apa pe fata ca ti e rau .
 

DeletedUser16184

Guest
=))))))) eu in locul tau taceam din gura=))))) nu ma face sa caut prin conversatiile de pe apollonia=)))))))))) cand plangeai ca ultima pizda ca te violeaza wild (o alianta de batranei) sau cum opream alarmele celor din lorzi si nu erai in stare sa bagi o nava desi iti facusei cont si de sageata cu care jucai=)))))) doar taci=)))))))) ca e spre binele tau=)))))jucator scos din pufarine=))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pe apollonia invatam asediul din nou la nivelul de joc murdar / fakeuri / etc cum se joaca acum ca eram obisnuit pe jocul vechi frumos , deci nu are nici o relevanta . ;)
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))) ca acum daca se joaca cu fake si d astea faci fata?=))))) te vad in toamna sa vezi ce inseamna 24/24 fake uit si toata granita si jucat doar cu tw si "bootisti",profita de vara asta sa castigi si tu o lume doua de neauziti ca sa te lauzi la inceput de lumi ca apoi sa te faci fantoma=))))))))))))))))roaga te la stil sa dea v2 v3 ca sa nu iei viol=))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
=)))))) ca acum daca se joaca cu fake si d astea faci fata?=))))) te vad in toamna sa vezi ce inseamna 24/24 fake uit si toata granita si jucat doar cu tw si "bootisti",profita de vara asta sa castigi si tu o lume doua de neauziti ca sa te lauzi la inceput de lumi ca apoi sa te faci fantoma=))))))))))))))))roaga te la stil sa dea v2 v3 ca sa nu iei viol=))))
Am castigat mochlos contra la toata harta si stii si tu bine ca erau multi auziti in aliantele de le am batut rand pe rand , in jur de 600 de insi vs 100 de insi ( memento mori chosen black angels united legiunea formatia marinica namol panda si inca multe altele ) . A renascut una dintre cele mai bune aliante de a jucat vreodata pe serverele romanesti FRIENDS , ne am inchegat niste prietenii , am dezvoltat un grup de top romanii + grecii ( o sa intre si ei pe granita ta sa ti dea cu ea in cap ca sa stii ) . si cu astea fiind spuse ne vedem in toamna @Lord Smaug te invoc pt grasunica :) .
 

DeletedUser16184

Guest
=))))))))))))))))) ratatule orice strain venit sa joace vs cei mai buni jucatori au plecat cu coada intre picioare=)))) ca au fost greci francezi italieni s a m d=)))))))))) de ce crezi ca pe un servar strain toti se aliaza vs romani?=))))))) ma pis pe tot Friendsul tau fake=))))))) ++++ tu nu esti lider friends=))))) un lider friends nu inseamna doar grade inseamna sa fie respectat si sa aiba autoritate in alianta ce o conduce pe cand tie intr un timp ti au fost luate drepturile si din ce am auzit unii din toamna nu mai intra cu tine ca esti prost=))))))))dar da in toamna vei avea scuza "nu am fost toti,ati jucat murdar" etc etc=))
P.s iti dau muie si tie si lui smaug ala dar sa nu uitam de ma ta aia care e in calduri dupa ce a lasat o tactu ca sa fie cu alta mai tanara=))))) hahahahahaha traumatizatule
 

RAGNARAR.

Stie Tot
=))))))))))))))))) ratatule orice strain venit sa joace vs cei mai buni jucatori au plecat cu coada intre picioare=)))) ca au fost greci francezi italieni s a m d=)))))))))) de ce crezi ca pe un servar strain toti se aliaza vs romani?=))))))) ma pis pe tot Friendsul tau fake=))))))) ++++ tu nu esti lider friends=))))) un lider friends nu inseamna doar grade inseamna sa fie respectat si sa aiba autoritate in alianta ce o conduce pe cand tie intr un timp ti au fost luate drepturile si din ce am auzit unii din toamna nu mai intra cu tine ca esti prost=))))))))dar da in toamna vei avea scuza "nu am fost toti,ati jucat murdar" etc etc=))
P.s iti dau muie si tie si lui smaug ala dar sa nu uitam de ma ta aia care e in calduri dupa ce a lasat o tactu ca sa fie cu alta mai tanara=))))) hahahahahaha traumatizatule
Ba retardatule daca o dam in familii nu imi bag eu pl in tine de rahat , ai mei sunt sanatosi amandoi nu mai sunt certati intr adevar au fost niste probleme dar asta nu e treaba ta sa ti dau la mue de retardat .

Nu mi au fost luate gradele ca sa te linistesc am autoritate completa din postura de lider si oamenii ma vor urma , au fost niste certuri si s au rezolvat .

Ne vedem in toamna sa ti dam la mue grasunico ;)
 

Lord Smaug

Stie Tot
=))))))))))))))))) ratatule orice strain venit sa joace vs cei mai buni jucatori au plecat cu coada intre picioare=)))) ca au fost greci francezi italieni s a m d=)))))))))) de ce crezi ca pe un servar strain toti se aliaza vs romani?=))))))) ma pis pe tot Friendsul tau fake=))))))) ++++ tu nu esti lider friends=))))) un lider friends nu inseamna doar grade inseamna sa fie respectat si sa aiba autoritate in alianta ce o conduce pe cand tie intr un timp ti au fost luate drepturile si din ce am auzit unii din toamna nu mai intra cu tine ca esti prost=))))))))dar da in toamna vei avea scuza "nu am fost toti,ati jucat murdar" etc etc=))
P.s iti dau muie si tie si lui smaug ala dar sa nu uitam de ma ta aia care e in calduri dupa ce a lasat o tactu ca sa fie cu alta mai tanara=))))) hahahahahaha traumatizatule
ca sa mi dai la muie tre sa scoti pula din gura ca sa te aud cand ma chemi
 
Sus