ok. cealalta ati criricato rau de tot , da cum vi se pare asta :

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
sa se bage in academie posibilitatea de a studia "ploaia de pietre" deoarece mi se pare normal ca o catapulta sa avarieze si altceva in afara de zidul orasului, :D deci sunteti pro sau contra?
 

DeletedUser

Guest
Aceasta cercetare este valabila pentru lumea eroilor.
 

DeletedUser

Guest
pai stiu, joc si pe lumea eroilor, da ar trebui sa bage si pe asta ca asa mi se pare normal si pe lumea eroilor ar trebui sa bage mai multe modificari, si vreau sa scrieti mai multi parerea nu ca am 9 vizualizari si doar cnv da un raspuns
 

DeletedUser

Guest
de ce doresti tu ca o catapulta sa avarieze si alte cladiri ?
In logica daca doresti acel oras,e de prefereat sa nu il avariezi prea tare ,astfel ca dupa preluare sa il poti folosi cat mai eficient si costurile reparatiilor sa fie cat mai mici!
eu personal sunt impotriuva atacurilor cu catapulte in sistemul de cucerire fara revolta!
daca ii dai zidul jos ,davide ,vei deveni si tu vulnerabil atacurilor!
 

DeletedUser

Guest
pai stiu, joc si pe lumea eroilor, da ar trebui sa bage si pe asta ca asa mi se pare normal si pe lumea eroilor ar trebui sa bage mai multe modificari, si vreau sa scrieti mai multi parerea nu ca am 9 vizualizari si doar cnv da un raspuns

O Lume a Eroilor este o extensie a lumilor Grepolis normale. Aceste noi lumi ofera un nou zeu cu noi puteri divine si noi unitati mitice, cresterea nivelurilor cladirilor si o noua structura grafica. In plus in Lumea Eroilor academia ofera noi tehnologii, care vor adauga noi dimensiuni jocului.

Aceasta tehnologie este una dintre diferentele dintre o lume Grepolis normala si lumea eroilor.
 

DeletedUser

Guest
offffffff,

O Lume a Eroilor este o extensie a lumilor Grepolis normale. Aceste noi lumi ofera un nou zeu cu noi puteri divine si noi unitati mitice, cresterea nivelurilor cladirilor si o noua structura grafica. In plus in Lumea Eroilor academia ofera noi tehnologii, care vor adauga noi dimensiuni jocului.

Aceasta tehnologie este una dintre diferentele dintre o lume Grepolis normala si lumea eroilor.

tiam mai zis, joc si pe lumea eroilor de cv timp, stiu cum e cu zei, cladiriile, si tehnologiile dar spuneam ca ar fi bn sa poti cerceta tehnologia si pe alte lumi daca indeplinesti conditiile pt lumea eroilor deoarece sunt dinastia de 600 pct care ma enerveaza si nu are rost, eu avand 70k pct sa cuceresc acel oras si atunci mai bn aduc la 0 npct cu un full de catapulte
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus