o vraja mai drastica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Era buna o vraja cu care sa pedepsesti pe cineva in adevartul sens al cuvantului care de exemplu sa blocheze atacurile unui jucator timp de 2h si care sa coste 490 favoruri, in felul asta am putea putea opri pe cineva sa dea atac dupa 21:00 pentru ca dupa 23:00 intra bonusul (my). Astept pareri si alte propuneri de vraji care sa merite costuri peste 450 de favoruri
 

DeletedUser6401

Guest
Eu sunt contra. Nu cred ca te-ai simti bine daca ai fi blocat cateva zile. :) Eu unul m-as ererva si as incepe sa impart fulgere si cutremure.
 

DeletedUser6401

Guest
Doar una/zi ar mai merge. Daca mergeau mai multe se putea pune o alianta intreaga pe tine si te tinea mereu blocat. :)
 

DeletedUser

Guest
sau o alta idee ar fi fost un depozit pentru resurse separat care sa depui ca in pestera si sa folosesti din el 1000 de favoruri pe o singura vraja
 

DeletedUser

Guest
Scuze!

Contra! Scuze dar chiar cam prea drastica! Gandestete daca sa-r lua spre exemplu deodata 30 de orase pe tine ai fi blocat 3 zile si ceva sau minus ceva! Oricum contra! :|:|:|:|:|:|:|:|!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser7295

Guest
Ideea cu depozitul pt favoruri e destul de buna....si ar fi o vraja care ar costa 1500 favoruri de la un zeu sa-ti dea 1 punct de cultura
 

DeletedUser

Guest
mmmm....nu zic ca n-ar prinde bine faza cu vraja pt cultura,dar nu cred ca s-ar implementa
 

DeletedUser3728

Guest
Contra: Da atacatoru vrea sa atace alt orasi sau alt jucator cat timp vraja este activata?Ce face? Iti spun eu dupa ce trece vraja te ataca de nu mai sti de tine asa ca ia perna in brate si mai viseaza. :)
 

DeletedUser

Guest
Nefondata ideea...contra,daca nu iti mai place grepolis iti recomand cu caldura lagoonia :)

Salutare Radule,ma bucur sa te revad.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus