Nu merge sa atac.

  • Autor subiect MantaCristinel
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Nu stiu din ce cauza , dar de aseara si astazi numi mai merge sa dau atacuri , decat uneori .
Sprijin merge.
Ce trb sa fac ca sa mearga?
 

DeletedUser7784

Guest
Poti da mai multe detalii?

- - - Updated - - -

Pe ce lume joci,ce fel de atac vrei sa dai?nu cumva jucatorul pe care vrei sa-l ataci e in protectie?
 

DeletedUser

Guest
joc pe omicron
dau un atac ca oricare , cu cativa soldati
si nu are protectie deoarece am incercat pe mai multi playeri
 

DeletedUser7784

Guest
Ai grija sa ataci cu destule trupe,ca sa trimiti cu succes un atac pe un jucator activ trebuie o armata de cel putin 14 lucitori
Daca trimiti un atac pe alta insula ai nevoie de nave de transport
 

DeletedUser

Guest
am atacat cu 200 de care pe insula
akm imi merge
dar mai de dimi nu mia mers
adika nu mi se facea casera de la Atac albastra
 

DeletedUser

Guest
se pare ca in urma noilor modificari nu mai merge sa atac pe chrome , decat uneori , dar pe mozilla merge
 

DeletedUser

Guest
salut nu pot sa mai dau atacuri am incercat si pe PI si pe OMICRON si pe mai multi jucatori si cu trupe suficiente si ce aceasi insula si pe alte insule si tot nu merge ....
 

DeletedUser6873

Guest
Daca te-ai inscris de curand pe joc , ca sa poti ataca trebuie sa confirmi adresa de mail.
 

DeletedUser

Guest
eu joc pe opera sau chrome si nu merge pe nici una am incercat acum pe internet eploren si aici merge si joc de ceva timp si sa fiu recent inscris nu cred k am 8 luni de cand joc
 

DeletedUser

Guest
Am sa va rog pe cei cu o astfel de problema sa deschideti o sesizare prin sistemul intern de suport in care sa ne oferiti cat mai multe detalii (orasul de pe care doriti sa atacati, tinta dorita, trupele alese pentru atac si mesajul ce va apare cand incercati sa atacati). Din cunostintele mele nu s-a mai plans nimeni pana acum despre o astfel de problema.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus