Noutatile Zeta

DeletedUser

Guest
Caci nu exista acest topic m-am gandit sa il deschid si pentru lumea Zeta.
Deci,postati toate noutatile despre lume!

Voi incepe chiar eu.
Alianta HAVOC a castigat razboiul politic contra PHOENIX LEGION F*O*R*C*E,de asemenea eliminandu-le armata jucatorilor de baza.Acum sunt ferme toti.
 

DeletedUser

Guest
Nu.Dar,aici fiind topicul de noutati m-am gandit sa incep cu ce stiu.
 

DeletedUser

Guest
Eh, lumea nici nu au cucerit al doilea polis si voi vorbiti de razboaie castigate. Daca ma uit la puncte de batalie per alianta, ati facut exact un nimic.
 

DeletedUser

Guest
Eh, lumea nici nu au cucerit al doilea polis si voi vorbiti de razboaie castigate. Daca ma uit la puncte de batalie per alianta, ati facut exact un nimic.

OK,Am creat postul pentru noutati nu discutii interminabile.Am spus ca am castigat politic si ca i-am facut ferme,nici nu am adus in discutie castigarea razboiului armat.
 

DeletedUser

Guest
Bun topic. Nu e noutate, dar cred că se potriveşte aici: Centurionii sunt pe primul loc.
E o propoziţie foarte simplă. :)
 

DeletedUser

Guest
Componenta aliantei HAVOC s-a schimbat decisiv, ca urmare a plecarii unor jucatori, si a intemeietorului Mr.Tie.
Totusi, HAVOC nu a murit ci merge mai departe sub o noua conducere.
In atentia ''aliatilor'':
Am dori o zi sau doua de respiro pt. a ne reorganiza nitel si noi, si dupa aia puteti reincepe campania de recrutare a colegilor nostri...;) Este mai bine asa decat sa recrutati niste oameni debusolati si care in timp s-ar putea sa regrete o decizie luata intr-un moment de criza...:D
 

DeletedUser

Guest
Da,sunt mr.tie si m-am lasat de zeta in primul rand din cauza timpului,nu am putut administra alianta serios.Mi-am schimbat si numele,pentru ca acela nu imi mai placea.Voi ramane cu acesta.
 

DeletedUser

Guest
Componenta aliantei HAVOC s-a schimbat decisiv, ca urmare a plecarii unor jucatori, si a intemeietorului Mr.Tie.
Totusi, HAVOC nu a murit ci merge mai departe sub o noua conducere.
In atentia ''aliatilor'':
Am dori o zi sau doua de respiro pt. a ne reorganiza nitel si noi, si dupa aia puteti reincepe campania de recrutare a colegilor nostri...;) Este mai bine asa decat sa recrutati niste oameni debusolati si care in timp s-ar putea sa regrete o decizie luata intr-un moment de criza...:D

in formatia actuala veti fi o super putere mondiala...pacat de mana de oameni care a ramas acolo, care chiar stiu ce fac...restul.....
 

DeletedUser

Guest
da eu sunt....am puncte de cultura ptr inca 4 orase..deci sunt pregatit...vrei sa ma ajuti?
sau era o amenintare?...ar trebui sa-mi multumesti...mie mi-ar fi rusine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dau 7 polisuri prin marea 63. Care vreti? Is moca moca. Nici MERSI nu vreau pe ele :D Nu dau si contul, numai orasele . M-am plictisit de joc.
Cabana Porcului (5627 puncte)
Casa de Vacanta (8244 puncte)
Complex Rezidential (10642 puncte)
Hotel 5* cu plus (9418 puncte)
Pensiune 3 margarete (8652 puncte)
Vila Nr.1 (9305 puncte)
Vila Nr.2 (9526 puncte)
 
Sus