Noul regulament grepolis,scris de Stil dintr-un Univers Paralel.

saca 24

Stie Tot
Stimati jucatori, am decis sa va prezint un nou set de reguli, ce tin atat de forum cat si de joc.
Am rugamintea sa le cititi cu atentie si sa le respectati.

-Fiecare forumist,cand se conecteaza,trebuie sa salute pe ceilalti intr-un mod cat mai jignitor posibil.

-Nu este permisa o conversatie intre 2 sau mai multi membri, in care sa nu existe injuraturi.

-Este obligatoriu ca fiecare membru sa se ia de familiile/sotiile/iubitele celorlalti.

-Nu este permisa o postare pe forum care nu contine cel putin 5 injuraturi.

-Orice semn de slabiciune,de amabilitate,omenie si bun simt,va fi sanctionat drastic de catre Tovarasu' Stil.

-Obligatoriu, dimineata si seara, sa faceti o plecaciune in semn de respect pentru Stil.

-Fiecare jucator in parte, are obligatia morala,de a da fake-uri si de a trezi din somn alti jucatori.

-Vorbiti inainte cu potentialele victime,sa va zica ce program au,sa stiti la ce ore dati fake-uri.

-In timp ce vorbiti cu acestia,nu uitati sa-i injurati ca la usa cortului,in semn de respect.

-Este necesar ca fiecare jucator sa aiba cel putin 5-10 conturi pe langa cel principal.

-Trebuie sa aveti inca 2-3 prieteni care sa va stea pe conturi.

Acestea fiind spuse,va doresc spor la joc!

Nu uitati,orice abatere de la regulament,se pedepseste cu bann.
 

saca 24

Stie Tot
Unde l ai găsit sa îl vad și eu :D:D:D
Regulamentul?
E scris de mine,la ordinele Tovarasului Stil,dintr.un Univers Paralel.

Daca vreti mai multe detalii,va dau.

Intr.un Univers Paralel,Stil e unicul si singurul Conducator.Un fel de dictator,care are un petic din ala la un ochi,o privire ucigasa,si care are tot Universul la picioare.
Eu sunt un fel de scrib al lui, de asta mi.am permis sa postez regulamentul aici,in locul lui.
El fiind ocupat sa.i pupe picioarele sclavii sai.
Are oameni special antrenati pentru asta.. ;)

Gata, am zis destule. :)))))

Stil,nu.mi da iar bann,n.am facut nimic rau. :D
 
Sus