Noua lume

  • Autor subiect DeletedUser16120
  • Data de început

DeletedUser14872

Guest
iaca vine si lume noua atata a fost de asteptata ..de parca nu s-ar mai fi deschis din iulie 2016 ....

lumile se deschid o data la o luna jumate aproximativ si daca inainte era o descrepanta intre serverele de grepolis per tari acum nu mai este insa personal raman la parerea mea ca lumile astea noi lansate la norma pe banda la fabrica nu fac bine jocului de grepolis per ansamblu dar ce mai conteaza jocul pentru germani profitul lumi noi cat mai dese sa mai gaseasca cativa blegi sa le mai dea niste bani pentru gold ....este stiut faptul ca goldul se utilizeaza in sepcial la inceput de fiecare lume si pe asta se si mizeaza ....

daca este sa mentionez ceva colo la lucruri bune este ca e bine ca s-au sincronizat toate servere intre ele astfel incat sa nu mai plece romanii sa joace pe international plus de asta ....acum 3 luni de zile s-a lansat prima lume cu viteza 4 de pe serverul romanesc ...lumea naxos ....o lume care a trecut neobservata de majoritatea jucatorilor care pana atunci se plansesera ca noi nu avem lumi de viteza pe romania ceea ce era adevarat insa atunci cand s-a lansat lumea socoteala de acasa nu s-a potrivit cu cea din targ ....demosul a ramas pe alta lume de joc friends la fel templieri au dat faliment alte aliante cu jucatori buni nimic ....noroc de pirati si wildul lui 7 oua sa mai ridice putin stacheta la lume si e pacat ca e de viteza mare e frumoasa ...din pacate prea mare audienta nu a avut ....acusa la noua lume care e tot cu asediu poate sa va chemati prietenii mamele tatii frati surorile cateii purceii sa intrati mai multi daca tot asa a fost de asteptata lumea noua :)
 
Ultima editare de un moderator:

Agesilaos

Membru activ
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11818

Guest
Cucerirea durează 18 ore si 24 de ore colonizarea.
Mi se pare interesantă chestia asta cu 18 ore,nu am mai văzut niciodată.
 

DeletedUser14872

Guest
o data acum peste un an de zile desoperisem o lume unde cucerirea tinea 6 ore nici bine nu plecai la munca sau in oras cand veneai pe joc ciuciu oras :)
 
Sus