Noua interfata

DeletedUser

Guest
o intrebare scurta daca se poate. in acelasi timp cu implementarea noi interfate se realizeaza si reechilibrarea unitatilor?
 

DeletedUser9489

Guest
Nu, noua interfata apare pe 25 septembrie, iar rebalansarea va fi propusa si testata pe beta mai tarziu.
 

DeletedUser11236

Guest
Am avut ceva probleme si am renuntat la joc si nu am mai citit forumurile (din lipsa de timp), ma poate pune si pe mine cineva la curent in legatura cu eroii, ce si cum?
 

DeletedUser12730

Guest
o porcarie de interfata...macar sa fi last optinea jucatorilor de a alege cu ce fel de interfata sa joace...cea veche sau cea noua...

o porcarie, o bataie de joc...din lipsa de activitate..unii fac numai lucruri din ce in ce mai "impopotonate" grafic cu utilitate scazuta , transformand lacerea de ajuca grepo..in disppret!
 

DeletedUser12377

Guest
da... chiar trebuie sa stai cu ochii lipiti de ecran ca sa poti vedea ce scrie in acel meniu, iar acum, la inceput chiar aveam nevoie de o marime mai acceptabila a literelor.
in rest e desul de ok interfata.(parere propie)
 

DeletedUser

Guest
salut! nu stiu daca sunt singurul care a observat, dar nu mai este vizibil timpul ramas la sate pana la urmatoarea solicitare/jefuire... which is kind of nasol.

se poate reda acel timp astfel incat sa fie vizibil cand dam click pe sate va rog?
 
Sus