No update

  • Autor subiect lawr danny
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cu unele "imbunatatiri" pe care le aduceti jocului mai rau il stricati...acum piata e un dezastru(parerea mea)...era mult mai simplu cum era inainte...dak se poate v-as ruga sa faceti piata la fel cum a fost ;)
 

DeletedUser5208

Guest
Dany , fiecare update are rolul lui . Este doar o problema de obisnuinta..nici una dintre functiile jocului nu a fost modificata . E doar o mica diferenta grafica!:)


Dureaza ceva pana te obisnuiesti ..Ceva nou..nu inseamna ca nu mai e bun...e doar nou.
 

DeletedUser

Guest
frate eu nu joc premium si zilnic stau si solicit/jefuiesc sate si scot de 3-4 ori resurse la piata pentru a face ce-mi trebuie...era mult mai simplu inainte...dupa ce ca-mi lua o groaza sa fac ce trebuie pe toate orasele...acum imi ia si mai mult...nu e vorba k era nou sau vechi...era ok asa cum era...update-ul la piata nu isi are rostul :|
 

DeletedUser5208

Guest
Eu joc cu premium, farmez ...cred ca toti de p'aici stiu cat de mult farmez eu ...si nu folosesc deloc piata! Si totusi am o crestere zilnica ...asta pe Xi ...
 

DeletedUser

Guest
xi s-a deschis de curand si ai doar un oras :)) la mine e altfel :|
 

DeletedUser

Guest
Eu sont CONTRA! Fiecare update isi are rolul lui! Dureaza ceva pana se obisnuiteste fiecare! PRO pentru noi updateuri!
 

DeletedUser

Guest
mai vechea si noua veche la prims pagina si noua la creare oferta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus