Nelamurire sa zicem asa

DeletedUser

Guest
Am o nelamurire am auzit ca lumea pe care joc eu SIGMA am niste colegi si am mai citit in parte pe forum ca lumea aceasta e slaba (NU E BUNA DE NIMIC) eu unul zic ca e foarte buna dar as vrea sa stiu si eu dece este asa urata lumea aceasta ? Mie imi place nu am probleme cu ea desigur nu are mari abilitati dar e frumoasa. Deci care e problema cu lumea asta ? Ca nu va place de ea sa stiu si eu :-? sa nu mor prost
 

DeletedUser

Guest
Cred ca voi fi primul care va raspunde si sper sa fiu si ultimul...Poate nu vor aparea comentarii rautacioase;)

Unora li.se pare urata pentru setarile pe care le are,altora pentru ca este cu revolta...etc.
Fiecare are un motiv.:)
Sper ca ti.am fost de ajutor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
Ce-are ma Sigma? Pe Sigma cuceresti in voi. Viteza e 2, si ce probleme sa ai cu ea. Si iar incurcam setarile fiecarei lumi. Hyperborea(serverul ro19) are viteza 1 si nu se poate cuceri. Eu o consider foarte buna. Sa astepti, daca nu, pana la lansarea Lumii Tau.
 

DeletedUser

Guest
Va multumesc pentru ajutor dar eu nu stiu daca va veti supara , este bine ca are revolta pe un motiv , pe vremuri asa era si e placut ca traiesti momentele medievale as mai dori sa ascult pareri de alea voastre va multumesc mult ;)
 

DeletedUser

Guest
CU tactica asta asa este...

DAr si prin cucerire directa sa facea treaba;)
Exemple cunoscute sunt multe...Dar totul depindea de tactica adoptata de Rege/Imparat...etc...Si de ce probleme interne aveau tintele:)
 

DeletedUser9247

Guest
Ce-are ma Sigma? Pe Sigma cuceresti in voi. Viteza e 2, si ce probleme sa ai cu ea. Si iar incurcam setarile fiecarei lumi. Hyperborea(serverul ro19) are viteza 1 si nu se poate cuceri. Eu o consider foarte buna. Sa astepti, daca nu, pana la lansarea Lumii Tau.

Se pot cuceri orasele fantoma si se poarta adevarate lupte pentru ele.
 

DeletedUser9489

Guest
Stiu si eu, chiar am cucerit o fantoma prin Ianuarie 2013, dar nu mai prezinta interes.
 
Sus