Neclaritati Lumea Knosos

  • Autor subiect DeletedUser14872
  • Data de început

DeletedUser14872

Guest
postam intrebari cu privire la lumea de joc ,orice neclaritati punem aici ..
 

DeletedUser15871

Guest
(nu un jucător nou-înregistrat) deci voi primi sau nu recompensa
 

DeletedUser14872

Guest
doar pentru jucatori noi vei primi recompensa aceea ,altfel nu primesti nimic ;)
 

DeletedUser15911

Guest
Ce prevede regulamentul despre...... un jucator(lider) care obligă si isi amenință jucatorii din a sa alianta...pt a ceda orase sau oras ( daca are unul singur...si asa pierde si contul de pe acea lume si trebuie sa o ia de la capat)...pt motivul ca e mai putin sau mai mult activ....e vorba de alianta mantale...unde liderii obligă jucătorii...sa cedeze orasele la friends...am dovezi si voi depune tichete...cu mesaje date de lideri la anumiți jucatori pt a ceda orasul...mai ales ca e unicul...si de aici rezulta înlăturarea lui din acest joc.....rog adminii sa-mi raspunda ...care e sancțiunea...
 

DeletedUser1411

Guest
Ce prevede regulamentul despre...... un jucator(lider) care obligă si isi amenință jucatorii din a sa alianta...pt a ceda orase sau oras ( daca are unul singur...si asa pierde si contul de pe acea lume si trebuie sa o ia de la capat)...pt motivul ca e mai putin sau mai mult activ....e vorba de alianta mantale...unde liderii obligă jucătorii...sa cedeze orasele la friends...am dovezi si voi depune tichete...cu mesaje date de lideri la anumiți jucatori pt a ceda orasul...mai ales ca e unicul...si de aici rezulta înlăturarea lui din acest joc.....rog adminii sa-mi raspunda ...care e sancțiunea...


Depune ticket și colegii mei îți vor raspunde nelămuririlor...
 

DeletedUser9563

Guest
E o manevra murdara, dar nu e ilegala din pacate.Sint multe lucruri care sint murdare in jocul asta in ultima vreme.
 
Sus