Nave: Navele incendiare

DeletedUser

Guest
a incercat cineva cu nave incendiare? la prima vedere nu par sa merite sa le faci la 20 atac si 8 pop si viteza 5..
 

DeletedUser

Guest
a incercat cineva cu nave incendiare? la prima vedere nu par sa merite sa le faci la 20 atac si 8 pop si viteza 5..

poate nu ai citit ce fac navele incendiare se pare k nu stii mai nimic despre jocurile de strategie...

sunt bune in aparare....ele distrug 1 nava a inamicului ...si 0 la atac 0 la aparare sunt bune....ele sunt in flacari si se "ciocnesc" de navele care vin sa te atace...ambele se distrug ...nah sa intelegi:p

EDIT: mesajul asta al meu nu e bun...nu`l lua in seama..explica KINDERUL care le stie pe toate.....nah domnu kinder lumineaza`ne...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
uite ca nu stiam ca exista explicatii detailate pe wiki pt fiecare unitate in parte,acum amgasit si eu,ms de hint

"se pare ca nu stii mai nimic despre jocurile de strategie" - asta de unde ai scos-o?
 

DeletedUser

Guest
uite ca nu stiam ca exista explicatii detailate pe wiki pt fiecare unitate in parte,acum amgasit si eu,ms de hint

"se pare ca nu stii mai nimic despre jocurile de strategie" - asta de unde ai scos-o?


am mai auzit la alte jocuri de nave incendiare dar nu mai stiu care...oricum dupa nume ce crezi k face? e logic
 
Sus