Mutarea temelor din forumurile comune !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5694

Guest
Deci eu am dreptul de lider si nu pot sa mut topic-urile !
Si am rugat întemeietorii si ei tot nu pot muta dc ?:heh::heh:
 

DeletedUser

Guest
nu poti muta un topic daca forumul este la comun.
ca sa muti un topic intr-o alta sectiune , nu trebuie sa ai forumul in comun cu altcineva.

NU este o eroare.
 

DeletedUser

Guest
stiu .. cred ca ar trebui pusa o propunere cu asta .. si inca o propunere ca moderatorii de forum , sa poata ADMINISTRA FORUMURILE ..
edit : deja sunt mai multe teme in privinta cu asta cu moderatorii , dar adminii nu zic nimic.
 

DeletedUser5694

Guest
s

Aha ok Ms nici nu am observat ca este in comun cu academia ;))
Dar da treb de propus la admini ca sa putem muta topicu-rile chiar avind forum in comun !
 

DeletedUser

Guest
stiu .. cred ca ar trebui pusa o propunere cu asta .. si inca o propunere ca moderatorii de forum , sa poata ADMINISTRA FORUMURILE ..
edit : deja sunt mai multe teme in privinta cu asta cu moderatorii , dar adminii nu zic nimic.

Dacă moderatorii de forum ar putea administra forumul ar înseamna ca aceştia să vadă şi forumul ascuns, ceea ce nu e ok.
În plus de asta, nu mi se pare foarte practic. Adică, cel care fondează o alianţă de regulă o face organizat. Ştie ce şi cum să facă, iar forumul îl administrează imediat ce a întemeiat alianţa, iar apoi nu mai e necesar să fie administrat. :)
 

DeletedUser5694

Guest
!!!!!!!!!!!!!

Dacă moderatorii de forum ar putea administra forumul ar înseamna ca aceştia să vadă şi forumul ascuns, ceea ce nu e ok.
În plus de asta, nu mi se pare foarte practic. Adică, cel care fondează o alianţă de regulă o face organizat. Ştie ce şi cum să facă, iar forumul îl administrează imediat ce a întemeiat alianţa, iar apoi nu mai e necesar să fie administrat.

Nu ntodeauna eu acum la mine in alianta sunt noul Moderator si cel vechi nu era cine stie ce !! Si eu acum am modificat 70% din el si inca mai am de modificat !
Eu cred ca cel(alianta) care a creat forum-ul in comun sa poată sa mute topic-urile !
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus