misiuni

  • Autor subiect DeletedUser7794
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7794

Guest
Eu am o ideece-ar fi daca am avea niste misiuni pe care le putem indeplini daca vrem si in schimb am putea primi resurse soldati sau monede de aur?
:p:p:p:heh::rolleyes:
 

DeletedUser7295

Guest
Cu monedele de aur sunt niste oferte gratis sau cu 2 euro de telefon.
Alea gratis apar mai rar,dar cele cu euro mereu imi apar.
Cu resursele sau soldatii sunt cadourile de craciun si dovlecii de hellowen.
 

DeletedUser7794

Guest
stiu dar eu ma refeream la niste sarcini in ce priveste dezvoltarea si dupa indeplinirea lor sa fim reconpensa-ti cu resurse unitati sau monede de aur
 

DeletedUser2467

Guest
stiu dar eu ma refeream la niste sarcini in ce priveste dezvoltarea si dupa indeplinirea lor sa fim reconpensa-ti cu resurse unitati sau monede de aur

Tu doresti quest-uri,asta este un joc de razboi,doresti quest-uri joaca aion,aika,vindictus,archlord etc...ai o gramada si nu te deranjeaza nimeni sa iti ia ceva.
 

DeletedUser

Guest
Nu ne trebuie questuri ca ai deja ce face. La prima accesare a jocului se deschide tutorialul in care primesti cateva trupe si resurse, dupa care trebuie sa te descurci singur.
 

DeletedUser

Guest
Propunerea e luata de pe The-West!

1.INNO nu va implementa cred aur gratuit!
2.Deci 85% PRO 25% CONTRA! Dar in concluzie PRO!

DA! PRO!

B-)B-)B-)B-)B-):D:D:D:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser6873

Guest
Ce propuneri ! Eu in continuare consider ca le faceti in lipsa de ocupatie!Macar de ati face o prezentare cat de cat , dar ...
 

DeletedUser

Guest
propun sa putem da fulgere si cutremure pe minuni :))))
 

DeletedUser2467

Guest
propun sa putem da fulgere si cutremure pe minuni :))))


Nu se poate aplica aceasta idee din simplul fapt ca aceste minuni pot fi distruse/stopate prin alte modalitati decat prin cele folosite pentru cladirile normale.(cucerirea unui oras unde o alianta are minunea.etc)
 

DeletedUser6873

Guest
Nu se poate aplica aceasta idee din simplul fapt ca aceste minuni pot fi distruse/stopate prin alte modalitati decat prin cele folosite pentru cladirile normale.(cucerirea unui oras unde o alianta are minunea.etc)

Stia si el! A facut acea propunere in spirit de gluma!
 

DeletedUser

Guest
nu merge asa ar fi prea usor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ar fi prea usor daca faci ceva sa te recompenseze mai mult ca tutorial si la inceput
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7478

Guest
propun sa putem da fulgere si cutremure pe minuni :))))
Si sa darami ce ????Resursele probabil,cat de ridicola gasesc aceasta propunere,sau tu chiar sperai sa poti demola o minune cu un simplu cutremur sau poate vrei o acumulare:( de cutremure si fulgere ....epic :D
 

DeletedUser

Guest
CONTRA!
De ce?
Voi ce vreti sa faceti?Ceva 4story sau metin2???Inutil topic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus