Minunile Lumii

  • Autor subiect DeletedUser7060
  • Data de început

DeletedUser7060

Guest
Avand in vedere ca minunile sar putea sa inceapa in 13 luni vreau sa vad propuneri despre castigatorul lumi stiu ca este prea devreme dar vreau sa vad comentarile voastre:d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Avand in vedere ca minunile sar putea sa inceapa in 13 luni vreau sa vad propuneri despre castigatorul lumi stiu ca este prea devreme dar vreau sa vad comentarile voastre:d
Mos Craciun si prietenii sai eu astia cred ca or sa castige
 

DeletedUser6312

Guest
Mos Craciun si prietenii sai eu astia cred ca or sa castige

Seff, nu-ti sta in caracter sa omiti anumite aspecte importante si totusi acum ai facut-o :D
Uitasi sa ii bagi in ecuatie pe Zana Maseluta, unicorniin fermecati cu flatulatii de curcubeie, pe Alba ca Zapada si cei sapte pitici, fluturasii violet care imi sunt dragi mie, toate zanele bune si cele rele :D si nu in ultimul rand, pe renii mosului si pe piticii care lucreaza de dimineata pana seara in fabrica mosului pe salarii de mizerie :D astia vor castiga :D ahahahhahaa
 

DeletedUser

Guest
Avand in vedere ca minunile sar putea sa inceapa in 13 luni vreau sa vad propuneri despre castigatorul lumi stiu ca este prea devreme dar vreau sa vad comentarile voastre:d


Peste 13 luni ...este foarte greu de precizat cine va castiga....unii vin...alti pleaca...se schimba aliante....altii se lasa de joc si tot asa. Nu vei putea sa zici tu niciodata cine va castiga aceasta lume pentru ca este la inceput.
 

DeletedUser

Guest
Seff, nu-ti sta in caracter sa omiti anumite aspecte importante si totusi acum ai facut-o :D
Uitasi sa ii bagi in ecuatie pe Zana Maseluta, unicorniin fermecati cu flatulatii de curcubeie, pe Alba ca Zapada si cei sapte pitici, fluturasii violet care imi sunt dragi mie, toate zanele bune si cele rele :D si nu in ultimul rand, pe renii mosului si pe piticii care lucreaza de dimineata pana seara in fabrica mosului pe salarii de mizerie :D astia vor castiga :D ahahahhahaa


kinhy, pana cand sa te mai invat? aia care fac jucariile mosului sunt elfi, nu pitici, ca au urechile mai lungi :D
 

DeletedUser6312

Guest
kinhy, pana cand sa te mai invat? aia care fac jucariile mosului sunt elfi, nu pitici, ca au urechile mai lungi :D

Ete cine stie :D Habar nu aveam ca esti o somitate in acest domeniu :))))) maine ma inscriu la cursuri :))))))))))))
 

DeletedUser2039

Guest
orienteaza-te la fara frecventa, "Corsicanul" era pitic sau elf ?
 

DeletedUser

Guest
ciudat cam de 3 zile scad la noi minunile lumii acuma e 233/237=)) inainte era 234,99/237
 

DeletedUser

Guest
asta pt ca sunt unii jucatori destul de dezvoltati(chiar si primul la punctaj) nu sunt in nicio alianta..insa odata ce vor intra in una se va reveni la punctele anterioare..
 
Sus