Mesaje Amuzante

DeletedUser

Guest
Pe toate lumile se gaseste un specimen care sa te amuze prin mesajele pe care le trimite.Cu siguranta,vor fi si pe IOTA.:)
 

DeletedUser3972

Guest
danielcatalin16 astăzi la ora 12:40
atacam tot ce se poate din army of greek, acum e momentul sa ii distrugem inaite de a se dezvolta mai mult, toti cu care avem pacte sunt de acord, haideti sa-i distrugem inainte sa devina prea puternici. vreau rapoarte. la treaba.


au la pacte,peste 20 de aliante:)).
 

DeletedUser

Guest
Doamne ce lider de alianta :)))))....Daca el prin mesajul ala vrea sa incurajeze lumea sau sa exprime ceva...sa arate ca pot castiga...doamne :)))

Vedeti sa nu va impiedicati.:D
 

DeletedUser

Guest
Am primit urmatorul mesaj:
Auzi bade,da si mie ceva trupe sa ii trimit la farmat ca o sati dau si io mai incolo.
 

DeletedUser

Guest
Ce 5.000.000 lol

De jos in sus :)


NosKill.Toruk astăzi la ora 18:06
man u te vezi ce vb cum sa iti dau numele si parola aiurea pe unu care are numele admin si imi cere numele si parola sa imi fure contu am dat raportare mesaj
admin2 astăzi la ora 18:04
Daca nu dati numele si parola contului veti primi ban in 2 zile,pentru ca nu vreti sa dati datele contului pentru verificare.
admin2 astăzi la ora 18:03
Nu exista admini pe joc?
Ba exista si suntem multi.
NosKill.Toruk astăzi la ora 18:02
oa vad daca esti admin daca aduci acuzati aiurea dau raportare mesaj nu exista asa ceva pt jocu asta
admin2 astăzi la ora 17:58]
Buna ziua miau zis mai multi useri ca ati folosit hack pentru construirea si imbunatatirea cladirilor.Va rugam sa ne dati numele si parola contului pentru verificare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
la danielcatalin16 si la mesajul lui prin care isi incurajeaza membri din cele 20 de aliante sa te bata :))
 

DeletedUser3972

Guest
nu intelesesem.cat despre catalin ala,poate sa vina cu cine vrea.o sa se intample ca pe theta.12 aliante contra noastra,doar 1-2 au rezistat:)
 

DeletedUser3972

Guest
onlycrys astăzi la ora 16:48
scuze...imi cer mii de scuze!....mam gresit;)....inca o data mii de scuze!

*******************************************************************
Cum oare s-a gresit?:)
 

DeletedUser3972

Guest
NewJ8ker astăzi la ora 13:23
vb cu constituirea
NewJ8ker astăzi la ora 13:22
daca vrei sa sti ceva iti spun eu,,,vb cu colegul tau cost


intelegeti ceva?:)
 

DeletedUser

Guest
Fail

vedeta.jpg
 

DeletedUser3972

Guest
homeros pe 07.04.2011 la ora 07:21
te rog nu ma cuceri ...am multi prieteni si nu vreau sa renunt la lumea asta...
 
Sus