Mesaje amuzante RO32 .

DeletedUser15210

Guest
Acest mesaj l-am primit adi eauri pe delphi, dupa ce i-am spus unui fost coleg de alianta ca nu era decizia lui, cedarea oraselor, dusmanilor ...
"ei na zau. sunt cetatean european si am drepturi. daca vreau sa las orasele aliantei le las daca nu asta e. nu impui tu si ptr lucrul asta nai sa ai niciodata castig. hai pa ca imi irosesti timpul o sa ne auzim curand ca inamici stai calm."
 

DeletedUser15256

Guest
eu nici acum nu am inteles nimic! :) el dadea cu vraji, tot el se vaita. :)
Pe aparare daca vreau pot o face,si pe atac o rup dar nu vreau.
exact ce spuneam...

- - - Actualizat - - -

inca unul, tot cu Doina. :) si asta cica e pompier... cititi de jos in sus:
xxx astăzi la ora 12:54
SA SPUI LA TOTI DE LA VOI A-I FACETI RAU LUI DOINA PANA NU O DISFENTAM NU NE LASAM AVUT 2 CONTURI ACUM ARE UNUL UMBLA CU SMECHERII E POSIBIL SA AIBA O SURPRIZA
xxx astăzi la ora 12:53
AL DESTEPT LASA-NE SA A-TI DAU JUCARII A-MI PLACE SA VA ANTARAT PUNETI BOTUL
ionutbarbone astăzi la ora 12:51
pacalici esti tu frate...invata sa scrii ma intai
xxx astăzi la ora 12:40
alianta de pacalici stii POVESTEA PROSTIA OMENEASCA bagati vraji sa fiu al naibii daca stiu de ce ?orasele mele tot full sant da atacuri daca atacuri

Asta nu e de pe achiles?
 

db22urs

Membru activ
nu, pe hyperboreea. altul:
xxxx astăzi la ora 17:41
daca eram laga tine ati mancam ficatii si te scuipam an cap piticanie
zz astăzi la ora 17:39
Te-as arunca :) intr-un tomberon :D cu cea mai mare placere
xxxx astăzi la ora 17:38
offf dute la jucarii ca ma plictisesti bafta ati urez la joc e ultimul mesaj ancepatori da vraji daca esti jucator ataca nu m-ai te lua ce spun altii daca ati spune sa te arunci ......?
zz astăzi la ora 17:34
Hmmm..avem rozatoare..pe aici ;)..De transmis..e usor :)..Cand incepe distractia :)? Sunt nesatul de puncte
xxxx astăzi la ora 17:31
ba da esti felu care a-mi spui de alarma si apropo transmite la liderii ca stim tot ce se antampla la voi avem colegi acolo stim ca liderul vostru a dat alarma sa se sprijine niste orase pe doina
zz astăzi la ora 17:29
Am suficiente avantaje domnu' .. :) 1. sunt departe 2.ma pot baza pe sprijinu' colegilor...si 3..nu sunt incepator.
xxxx astăzi la ora 17:27
asta si vroiam sa stiu esti ancepator?ati dau atacuri non stop atri spun ca ai sa o scoti offfffff ancepatorii cine se baga anseama noi nu deranjam pe nimeni decat care deranjeaza deja am vorbit sa o lasam un timp pe doina ca am terorizato si am vorbit sa ancep cu tine bafta la joc
zz astăzi la ora 17:24
....
xxx astăzi la ora 17:22
antreabo pe doina ce cocosel te bazezi ca esti departe am vorbit si pt tine sa curga vraji si care sant aproape atacuri noaptea ca lumea doarme bafta la joc daca te bagi anseama ...
 
Ultima editare:

DeletedUser15210

Guest
1. Ai uitat sa inlocuiesti un nick cu zz
2. Vreau si eu coliva de la inmormantarea limbii romane :D
3. Player mai prost ca asta nu am.vazut ... Auzi la el ... Sa iti dai alianta de gol ca a infiltrat cartite ... Aoleooo ...
4. Pe ce lume joaca xxx-ul? Nu de alta, dar poate intru special pentru el :D
 

Gymus

Membru activ
m-a dat de gol....:|

in toata prostia lui a scris un lucru mare : "ancepatori da vraji daca esti jucator ataca"
 

db22urs

Membru activ
ms toby, am editat.
m-a dat de gol....:|

in toata prostia lui a scris un lucru mare : "ancepatori da vraji daca esti jucator ataca"
da, adevarul asta este. si mai si ataca, e un jucator desavarsit! :) observati ca ataca de pe acelasi oras. :) cum sa poti fi suparat pe el?
S0yEIixjvPn.png

gMyIMIGqKZ6.png
 

DeletedUser15210

Guest
O invitatie in privat se poate? Caci stiu ca joci acolo :)
 
Sus